Всім привіт, сьогодні стаття буде ігрової тематики, а якщо ще точніше, то для тих, хто хоче купити аккаунт в танках онлайн, тому я не проти продати те, що у мене там є. А є всього один єдиний аккаунт фельдмаршала, але зате хороший, адже сам «шпулил» вже досить тривалий час в танки онлайн, чому мої інтернет-проекти явно не були в захваті. У Вас є можливість придбати акаунт у 3 рази дешевше, ніж він коштує насправді.

Після ребаланса адміністрація Танки Онлайн (ТО) зробила ряд нововведень полегшують життя тим у кого є бабло, тепер можна купити собі навіть звання, від чого інші гравці явно не в захваті. Але що поробиш, бабло рулить і розробникам теж хочеться їсти. До мене не раз приходили повідомлення типу куплю аккаунт в танки онлайн, але за ціною не сходилися, то хотілося залишити для себе цю маленьку інвестицію. Але тепер твердо зрозумів, що нехай я продам аккаунт в танках дешевше, але зате інші проекти від цього серйозно додадуть.

Скільки потрібно вкласти, щоб мати такий аккаунт

Перш ніж я назву ту мізерну ціну, за яку хотів би продати свій акк, пропоную подивитися в яку суму вам обійдеться якщо Ви захочете прокачати акаунт з нуля до такого ж рівня.

Аккаунт досить пристойний і є купа гармат м3, кілька м2. Для тих, хто не в курсі, що у кожної гармати або платформи для танка є кілька рівнів поліпшення, після кожного апгрейда показники сили, швидкості і так далі поліпшуються. Це відповідно рівні м0, м1, м2, м3. Останній самий крутий, але і найдорожчий. Що стосується фарб, то вони просто розрізняються по вартості, від найдешевших в кілька сотень кристалів, дорогих вартістю в сотні разів вище.

Для більшої зручності всього що є в акаунті, який я продаю, викладаю зведену таблицю по вартості. Вартість вказана в кристалах. Для того, щоб ви орієнтувалися у вартості скажу, що 1 російський рубль дорівнює 5-ти кристалам.

Навіщо платити 1130$ якщо можна купити за 379$?

Отже якщо ви захочете прокачати свій аккаунт з нуля, то вам потрібно 350 тисяч кристалів, що при курсі 1 рубль — 5 кристалів, потягне на 70000 рублів, або 2258$ (курс 31 рубль за 1 долар). Інший на моєму місці сказав би, що саме стільки і коштує аккаунт, але так як час від часу у грі в якості бонусу випадає подвійний кристал (можливість купити за 1 рубль не 5 а 10 кристалів), то вартість я і вважаю з урахуванням того, що всі кристали Ви б купили вдвічі дешевше.

До того ж я не порахував, що в даний момент є в наявності ще 9 тисяч кристалів, будемо вважати це додатковим бонусом (коплю на апгрейди)

Я пропоную вам придбати акаунт у танках онлайн більш ніж в 3 рази дешевше всього за 379$. Можете пограти, а потім перепродасте його, якщо набридне грати як і мені ?

Тим хто зацікавлений у покупці пишіть на мило 9u9()mail.ru, або в аську 376-196-713. Якщо що сторгуємося ?

Схожі записи