Доброго часу доби, всім читачам блогу Upgoing.ru. Сидів якось на днях і будував новорічні плани, ну таке настрій хороший, хоча Яндекс і трохи засмутив, але не буду про нього сьогодні. Так ось прийшла мені в голову ідея поділитися трохи $$$ зі своїми передплатниками організувати маленьку лотерею, яка буде носити тривалий характер.

Ще не визначився з критеріями відбору email-адрес, але що-небудь буду придумувати на ходу. На кожний тираж буде виставлятися певна сума і email-переможці можуть забрати її протягом тижня, до наступного «тиражу». Якщо переможець не дасть про себе знати протягом тижня, то призовий фонд перейде на наступний розіграш — такий собі ДЖЕК ПОТ ?

Почнемо з суми в 5$ — дрібниця, але, як іноді буває приємно просто щось отримати. Уявіть ситуацію: ви Йдете по вулиці і тут абсолютно незнайома людина зупиняє тебе, дістає 5$ і каже, слухай випий за моє здоров’я!
— Це щось з області фантастики?
Ну так чому б нереальне не зробити реальним ?

Я взяв всіх своїх email-передплатників з feedburner.google.com і загнав у Excel в тому порядку в якому вони і стоять. Тобто той хто підписався самим останнім стоїть під №1 ну і далі за зменшенням.

Сьогоднішній фонд 5$ можуть забрати читачі, які підписалися на блог з наступних емейлів:

№100 roctya()bigmir.net (12.09.2011)
№200 zhanderk()gmail.com (05.09.2011)
№300 yanushkovska()i.ua (26.02.2010)

Перший, хто надішле мені листа з одного з цих адрес, отримає 5$, якщо протягом тижня, ніхто з переможців не дасть про себе знати, то ці 5$ перейдуть до фонду наступного розіграшу.

Формула, за якою будуть відбиратися передплатники, а також кількість претендентів може (буде змінюватися.

Чому у розіграші беруть участь тільки ті, хто підписався по email? Причина банальна — у перших так мені легше вести статистику і все контролювати. По-друге цим хочу заохотити активних читачів. Адже не секрет, що у кожного блогу може бути певна кількість «мертвих» душ.

Всім приємних вихідних! Ну і хто ще не підписався на блозі, можете зробити це в тому числі і з допомогою Email (підписка внизу кожної статті) і хто знає, може бути в наступний раз удача посміхнеться саме тобі ?

Схожі записи

  • Розігруємо 15$ для передплатників. Тираж №3 від UpGoing.ru
  • Лотерея №2 для подписчикив Upgoing.ru . Фонд вже 10$
  • Конкурс для вебмайстрів від PlAYATTACK який так чекали.
  • Мегаконкурс партнерської програми Binpartner.com
  • AzartCash представляє конкурс з призовим фондом $15 000!
  • Новорічний конкурс від AzartCash!
  • Підсумки конкурсу AzartCash з неймовірним призовим фондом $35000