Сьогодні мова у нас піде про заробіток в інтернеті для початківців. Чому? Та тому що треба щось і для новачків писати ? насправді іноді простіше послати когось до конкретної статті, ніж пояснювати все знову і знову. А адже мені досить часто доводиться вислуховувати запитання: «який заробіток в інтернеті підійде для новачка» або «як новачкові заробити в інтернеті?«, власне варіацій зустрічається досить пристойну кількість, але суть від цього не змінюється. Та й кількість питань теж на спад явно не йде, адже новачків менше не стає. Якщо ви вже не новачок у сфері інтернет заробітку, то сміливо можете закрити цю сторінку, нового для себе точно не візьмете, хоча чарівний пендаля дати обіцяю ?

Так з чого ж почати заробляти новачкові? Це питання легше поставити, ніж дати на нього відповідь. Адже новачок — новачкові ворожнечу. Хтось приходить в інтернет маючи за плечима знання HTML, PHP, вміючи добре працювати з фотошопом, а хтось приходить гол, як сокіл, маючи за плечима лише бажання. І знає що, успіх на 10% залежить від твоїх можливостей і 90% від твого бажання! Я був новачком, який прийшов 2 роки тому в інтернет, будучи абсолютним нулем у створенні сайтів, програмування, копірайтинг і т. д. Але було бажання освоїти на початку заробіток в інтернеті для початківців, ну а тому вже продовжувати рухатися далі і далі. Сьогодні багато мої знайомі дивуються, коли у нас мова заходить про доходи в інтернеті. Їм важко зрозуміти, що в інтернеті виявляється можна зарабывать набагато більше, ніж на основній роботі. Хоча я чудово їх розумію, що вже тут говорити — сам був таким!

Так, твої здібності і можливості звичайно грають роль в тому, як швидко ти будеш освоювати нішу заробітку в інтернеті, але без бажання і наполегливості, робити реальні кроки в цьому буде дуже важко. Отже, які ж були мої кроки в заробіток в інтернеті, як новачка? Швидше за все більшість початківців пробують заробити на кліках.

Заробіток на кліках. Саме сюди мене направили пошуковики, коли я запитав у них про заробіток в інтернеті для початківців. Направлю я вас зараз туди? Однозначно ні! Добре, що на спроби заробити кліками пішло лише кілька тижнів, після чого я кинув цю затію, та й вам не раджу. Чому? Не буду повторюватися, а пошлю вас до однієї з уже написаних статей — Чому не можна заробити на кліках в інтернеті. В більшості своїй заробіток на кліках являє собою звичайне кидалово, так що чим раніше ви це зрозумієте, тим буде краще для вас.

Заробіток копірайтингом. Це був мій другий етап, на якому вже був реальний інтернет заробіток для новачка, вже точно й не згадаю, але сума була приблизно в 50$. Після того, як ця сума впала на мій гаманець вебмані, було прийнято рішення завести свій перший блог. Для тих, хто має невиразне уявлення про копірайтинг в цілому, і про те, як їм можна заробити рекомендую до прочитання наступні статті:
Копірайтинг — робота, заробіток, покликання…
Біржі копірайтингу починаємо заробляти.
На блозі вже написана безліч статей по темі копірайтингу, де ви дізнаєтесь і про те, скільки заробляють копірайтери (багато ? ) і прочитаєте поради для початківців копірайтерів. Від себе лише скажу, що копірайтинг — один із способів заробітку, доступний більшості новачків.

Заробіток для початківців в інтернеті на форексі. Так, і сюди мене теж занесло, як і занесе багатьох новачків, що бажають швидше зрубати побільше зелені. Повірте мені, як людині, яка вже більше 5 років варитися на форексі — новачки на forex не заробляють. При бажанні можете побігати по моєму блогу про економічні інвестиції, туди власне і складаю цю тематику. Хоча брокери, ДЦ та інші малюють форекс як кращий заробіток в інтернеті для початківців, не варто вірити їхнім словам. Мені не раз довелося випробувати повний злив депозиту, перш ніж почав щось розуміти в ринку. Так що якщо повний нуль в форексі, то не варто розраховувати на те, що в перший же рік торгівлі почати стабільно заробляти. Стабільний заробіток дають лише свої власні сайти.

Заробіток на власних сайтах. Краще всього вкласти гроші від початкового заробітку в свої проекти. Саме власні сайти, дають в перший чергу стабільний дохід, а по мірі зростання їх відвідуваності, «крутості», ну і числа, заробіток росте як на дріжджах. Про те, як створити сайт новачкові вже написано, все що вам залишається, так це почати працювати в цьому напрямку. Більшість інших способів заробітку, таких як, партнерські програми, фарма, тизери, контекстна реклама та інше в основному зав’язано на створення власних сайтів. Так що хочете реально багато заробляти в мережі, створюйте і розкручуйте власні проекти.

Використовуйте різні напрямки заробітку в інтернеті. У мене зовсім немає бажання продовжувати цю статтю до нескінченності, адже способів отримання доходу в мережі реально хоч відбавляй, а тому хочу лише закласти у вас основні принципи, використовуючи які ви зможете швидко пройти шлях від новачка в інтернет заробіток, до запеклого манімейкера. Особливо на початковому етапі радив би всім початківцям заробляти в інтернеті, сцепку з різних способів заробітку. Наприклад в мене це був копірайтинг+власні сайти+форекс. На певному етапі, мені навіть вдавалося отримувати непогану зарплату в якості форекс-копірайтера, беручи участь у наповненні одного з ресурсів цієї тематики. І тільки коли сайти стали приносити непоганий дохід, повністю відмовився від копірайтингу, так тепер і сам закупляюсь періодично статтями на свої проекти в інших копірайтерів.

Ти хочеш весь час працювати на когось? А потім вийти на пенсію і жити на ці крихти? Тоді сфера інтернет заробітку точно не для тебе. Вали з цього сайту і ніколи сюди не вертайся більше.

Ти вже багато чого пробував, але у тебе не виходить заробляти в інтернеті? Та ти просто ледар! Перестань жувати соплі, візьми себе в руки, пробуй знову і знову, просто знайди себе у чомусь. Якщо робота не приносить задоволення, то це каторга. Не помиляється тільки той, хто нічого не робить.

З повагою, Йде в гору.

Схожі записи

  • Чи можна заробити на перегляді реклами сайтів?
  • Заробіток на кліках
  • Робота для мам в декреті
  • Як почати заробляти гроші
  • Як заробити в Однокласниках
  • Як отримувати гроші за доменні імена в Інтернеті?
  • Робота в інтернеті для школярів