Якщо відвідуваність на вашому сайті залишає бажати кращого або вас взагалі забанили, то способи заробітку на такому сайті в будь-якому випадку є. Гроші, звичайно, будуть не великі, але звернути увагу на можливі варіанти заробітку варто.

Як же бути з сайтами, які начебто, як вже відпрацювали своє, або навпаки, недопрацювали? Не потрібно забувати і відмовлятися від них, так як за допомогою зовсім нікчемних сайтів ще є можливість щось заробити, хоча і не дуже багато.

Давайте узагальнимо такі сайти. Не важливо, що з ними трапилося: забанили, випали з індексу, потрапили під фільтр, або вам просто лінь його оновлювати, в кожному випадку подібний сайт буде нульовим. Користі від нього теж нуль, але давайте все-таки розглянемо, що можна ще отримати з цих сайтів.

Біржі статей

Природно, веб-майстри, які розміщують свої статті стежать за їх розміщенням на порядок ретельніше, ніж за розміщенням своїх посилань.
Звичайно, заробіток в цьому плані для подібних сайтів буде спірним, але прибуток з групи подібних сайтів можна мати стабільну. В цьому плані допоможе досить-таки популярна статейная біржа Liex, а от якщо сайт є ТІЦ, то однозначно дорога нам на Міралінкс.

Посилальні біржі

Сайт можна вдало додати в основні посилальні біржі: SetLinks, MainLinks і Sape. Розміщення поставити на автомат, ну, а ціну, природно, скинути в кілька разів нижче середньої. Будьте впевнені, завжди знайдуться охочі купити купу дешевих посилань для сайтів, присвяченим різним Бадів, віагрі та іншої єресі. Є спостереження, що посилання на нульові сайти швидше і більш охоче розбирають на SetLinks. Тут не варто лінуватися і реєструвати ваш ресурс тільки в якійсь одній біржі. Це разова робота.

Поп-андеры, тизери та поп-апи

Є факт, що не існує сайтів з нульовим трафіком, з цього, цей метод працює, перевірено.
Розвішуємо тизери і все інше скільки душі завгодно, грунтуючись на тому, що сайт для нас особливої цінності вже не представляє.

Блогун, Ротапост

Ну, чому ж не спробувати? Додайте сайт і відправляйте заявки. Хоча зараз рекламодавці і адміністрація дуже прискіпливо розглядають подібні сайти, але спробувати варто. Бажано, щоб сайт був в індексі, так як і на Блогуні, і на Ротапосте існують алгоритми, які бачать індексацію.

Унікальний контент

У випадку, якщо ваш ресурс під забороною або випав з індексу, а трафік з Гугла незначний, то просто візьміть контент з цього ресурсу і створіть новий сайт на цій основі, або просто продайте контент. Підійде абсолютно будь-який контент, це можуть бути тексти навіть про взуття, наприклад про ботфорти або інші гарні речі. Унікальний контент все ще цінується на просторах рунета ?

Продаємо сайт, бази даних або домен

Зверніть увагу на ваш домен, може він не такий вже й поганий? Завжди знайдеться охочий його придбати. Просто виставте його на аукціон для продажу доменних імен.
Можете спробувати виставити весь сайт на продаж, повірте, якщо ціна буде розумна, то покупець знайдеться швидко. Згадайте, що ви вклали в свій ресурс кошти і час. Просто наберіть в пошуковому рядку: «куплю сайт і отримаєте сотні пропозицій, адже кількість бажаючих отримати персональний сайт менше не стає.

Якщо ваша база даних містить якісь професійні відомості, описи, фото та інше в такому дусі, що може для когось представляти певну цінність, то тут можна отримати хорошу фінансову користь.
У будь-якому випадку доведеться витратити якийсь час і докласти зусилля для того, щоб зарядити сайт на отримання прибутку. Великих грошей, звичайно, тут не заробити, але все-таки прибути буде, це факт.

Якщо сайт відбиває витрати і приносить прибуток то це вже добре. Набагато гірше, якщо спостерігається зворотна картина, в цьому випадку заробітку в інтернеті можна чекати досить довго.

Схожі записи

  • Digital-агентство MoeVideo
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Make Up Profit — ще одна можливість монетизації жіночого трафіку
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?