Останнім часом виявилося досить багатим на появу нових тізерних партнерок, які балують вебмайстрів хорошим доходом. Був час, коли мій первісний і явно невдалий досвід роботи з деякими тизерными партнерками, ледь не відбив бажання працювати в цьому напрямку. Причина неефективності тізерів на моїх сайтів лежала на поверхні: неправильна тематика, погана настройка рекламних блоків і їх розташування. Після того, як була підібрана правильна тематика ( поміняв партнерку) дохід чомусь став рости. І якщо раніше мені вдавалося видавлювати з тізерів на одному зі своїх блогів, то всього 0,3$ в день, то тепер нормою стала сума на порядок вище 2.5-3$, і це при тій же відвідуваності.

Подібним чином справи йдуть і з Adsense в той час як багато хто скаржиться на падіння доходу, той хто експериментує і пробує різні рекламні блоки, поступово знаходить оптимальні варіанти. Особисто у мене дохід від адсен потихеньку зростає з кожним місяцем, просто тому що використовую певні принципи . Але мова зараз не про адсенс, як вже зрозуміло з назви. Просто потихеньку тестую все нові і нові тизерну партнерки в пошуках ті, які будуть давати мені додаткове масло на хлібець. Отже зустрічайте:


Чому вибір припав на Teaser.cc? Насамперед, це звичайно тематичність трафіку, адже партнерочка спеціалізується на жіночих сайтах, езотерики і привітання. А у мене якраз завалявся один жіночий сайтик з відвідуваністю в 1.5 до, так що поріг в 500 унікальних відвідувачів проходжу без проблем.

Не буду вам писати про те, що рекламні і новинні блоки можна легко налаштувати під оформлення свого сайту, а просто наведу кілька скрінів.


В цілому заголовки і вид тізерів виглядають досить привабливо, а коли маєш з ними справу, то це вже 50% успіху. За CTR поки що даних вам не даю, тому що хочу протестувати тизери хоча б з пару тижнів, а там вже можна буде щось говорити більш конкретно.
Первісне враження склалося позитивне, правда спочатку у партнерки не було реферального програми, але цей маленький мінус виправлено вже сьогодні.
Пару слів про вартість кліка:
Езотеричний сайт:
1 грн 20 коп – гарантована вартість за РФ-трафік
Жіночий сайт
1 руб – гарантована вартість за РФ-трафік
Вітальний сайт
0,5 руб – гарантована вартість за РФ-трафік

Вимоги до сайтів:
— Приймаються сайти російською мовою з відвідуваністю не менше 500 в день
— Необхідно надати гостьовий доступ до статистики. Потрібно це для того, щоб можна було перевірити кілька наступних правил.
— Кількість РФ-трафіку повинно бути більше 70%.
— Трафік на сайті должын бути в основному з пошуковиків.
Про тематику сайтів вже писав, так що повторюватися не буду, ну і самі розумієте, накрутка будь-якого роду не допускається.

Наостанок закину вислів одного вебмастера, висловленої на серч по відношенню до Teaser.cc:


Колись Сапа теж була «сирий», а зараз дивися як підросла ? Одним словом, кожен сам вирішує як йому монетизувати свій сайт, але для тих, хто розглядає використання тізерів, пропоную самому сходити і зареєструватися Teaser.cc і мати власну думку.
Ну а свою думку я ще доповню реальними цифрами, але буде це не раніше ніж через 2-3 тижні.
Можливо хтось вже має особистий досвід у роботі з Teaser.cc, тоді від вас розгорнуті коментарі ?

Так, я якось односторонньо описав партнерку, дивлячись на неї тільки як вебмайстер і власник майданчиків, на яких ці тизери можна покрутити і отримати додатковий дохід.
Рекламодавці на Teaser.cc отримують:
— якісний трафік з високовідвідуваний і популярних сайтів. Поріг в 500 унікальних відвідувачів ще ніхто не відміняв ? Але багато сайтів, на яких я бачив тизери від цієї партнерки мали посещалку по 15-20 копійок.
— хороший конверт. Конвертованість трафіку дійсно висока, так що немає дивного в тому, що число рекламодавців на Teaser.cc росте не по днях, а по годинах.

Схожі записи

  • Tizerbox — швидкий старт «білих» тізерів.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Як заробити на своєму сайті
  • Скільки можна заробити на сайті
  • Як заробити на безкоштовному сайті
  • Чому реклама на сайті не приносить дохід?
  • Порівняння LadyCash і Teaser.cc — хто краще?