Як відремонтувати мобільний телефон

6-19-2022

Це повинно було статися; ви нічого не могли зробити, щоб запобігти цьому.  Ваш мобільний впав у воду або через помилку, або через незграбність. Басейн, ванна, фонтан, море… Можна було навіть змусити його впасти в унітаз! але немає часу шкодувати ; і якщо твій смартфон не готовий чинити опір воді або навіть бризки цей час діяти швидко, але головою . І у всіх випадках необхідно вжити ряд запобіжних заходів, щоб уникнути короткого замиканняі що ваш мобільний телефон не можна використовувати назавжди, особливо на пляжі, тому що морська сіль особливо агресивна. Дотримуйтесь наших порад, щоб спробувати відремонтувати свій мобільний якщо ви упустите його в воду, а він не включається . хочемо порекомендувати вибрати найкращий мобільний телефон на сайті , ви можете перейти на сайт .

Як відремонтувати мобільний телефон, якщо він впав у воду

Перше, що потрібно зробити, і найочевидніший крок – це вийняти мобільний, занурений у воду на якомога швидше; час йде, і чим довше ви перебуваєте під водою, тим більше пошкоджень може бути завдано внутрішнім компонентам терміналу.

Не вмикай!

Хоча наша перша реакція може полягати в тому, щоб включити мобільний телефон, якщо ми виймаємо його з води, щоб перевірити, чи працює він, ніколи не запалюй мокрий . І якщо ви витягнете його з води, а він все ще включений, перше, що потрібно зробити, це зніміть акумулятор якщо це мобільний зі знімним акумулятором. Причина зняття батареї уникати короткого замикання між роз’ємами акумулятора і клемою. Якщо ми бачимо іскри, що летять між внутрішніми з’єднаннями, ми вже можемо вважати мобільний телефон втраченим; якщо ні, читайте далі, надія ще є.

Розібрати мобільний

Багато мобільних телефонів мають вбудовану батарею, і ми не зможемо її видалити, в цьому випадку перейдіть до наступного абзацу. У тому випадку, якщо ми можемо витягти акумулятор, нам потрібно відкрити корпус і знайти датчик пошкодження водою, розташований в отворі для акумулятора; це маленька біла коробка, що змінює колір якщо він вступає в контакт з водою і дозволяє виробнику ідентифікувати можливі порушення гарантії, трюк, якого ми не можемо уникнути. Таким чином ми дізнаємося, чи потрапила всередину вода.

Після акума треба вийміть будь-який інший компонент, такий що sim-карта, карта microsd і будь-які чохли, кришки, кришки, зовнішні роз’єми і т.д. Всі знімні частини повинні бути відокремлені від терміналу.

Сушіть мобільний

Перемістіть свій мобільний телефон якомога менше; якщо ви потиснете його занадто сильно, маленькі краплі води можуть потрапити всередину та пошкодити інші внутрішні компоненти. Покладіть термінал на тканину і повільно висушіть його іншою тканиною або всмоктуючим папером. . Перевірте наявність крапель води в таких отворах, як слот для карти, порт для зарядки і гарнітура …

Пилососити

Так, ви правильно прочитали. Дуже ефективний метод для прибрати з мобіля дрібні краплі води і вологи включає в себе очищення внутрішньої частини (зі знятим корпусом), а також розміщення терміналів і портів / слотів. Звичайно, ми ne взагалі не рекомендую користуватися сушаркою спробувати висушити смартфон, так як надмірне пряме нагрівання на невеликій відстані може пошкодити внутрішні компоненти, на додаток до цього постійний потік повітря може привести до потрапляння всередину ще більшої кількості крапель води.

Рисовий метод

Ми підійшли до одного з міфів про мобільну сушку: рису. І безсумнівно, що рис дуже добре вбирає вологу, так що це цілком життєздатне рішення, яке ми можемо спробувати без всяких побоювань. Таким чином, ми можемо помістити термінал в мішок з рисом і повністю занурити його на 24 або 48 годин; також рекомендуємо змінити положення мобіля, щоб рис всюди вбирав вологу. Інше рішення-помістити мобільний в контейнер з декількома мішки з силікагелем, ті, які йдуть з одягом, взуттям або модними аксесуарами.

Мобільний на сонці

Наступним кроком буде піддавати термінал впливу прямих сонячних променів в певні періоди (не без використання високих температур) термінал спирається на всмоктуючий матеріал, такий як тканина, рушник або вбирає папір.

Зачекайте 24 години

Коли 24 години пройшли з останнього кроку процесу сушіння настане ключовий момент: вставте акумулятор і включіть мобільний . Якщо ми побачимо, що він не включається нормально, нам доведеться витягти акумулятор і підключити мобільний до електричної мережі за допомогою зарядного пристрою. Якщо він так загоряється, акумулятор пошкоджений при зануренні у воду; навпаки, якщо він не включається, значить, мобільник остаточно потрапив під воду. Настав час зверніться до служби технічної підтримки від виробника мобільного телефону, щоб дізнатися, чи можна його відремонтувати.

Спотворені динаміки?

Остання рекомендація; якщо нам вдасться реанімувати мобільний телефон, але ми помітимо дивний шум з динаміка, в ньому може бути вода або волога. Щоб спробувати вирішити цю невелику проблему, ми можемо спробувати щастя з додатком, спеціально розробленим для уловлювання звуку з динаміків, яке також настійно рекомендується для підводних мобільних телефонів, у яких можуть виникати проблеми зі звуком після проходження через воду. Це безкоштовний додаток звуковий генератор, доступний через цю заставу ; виконайте наступні дії, щоб використовувати його:

  • як можна більше просушіть область динаміка; ви навіть можете продути, щоб видалити краплі води з щілини.
  • відкрийте додаток і встановіть частоту звуку 165 гц; ви можете зробити це за допомогою верхньої кнопки.
  • натисніть play, збільште гучність, не доходячи до максимуму, і продовжуйте грати деякий час.
  • спробуйте змінити осцилятор і збільшити частоту, а потім знизити її.
  • в динаміці поступово відновлюється звук, поки він не стане нормальним.