Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла: якісний повітрообмін для приміщень будь-якого призначення

1-31-2021

Мікроклімат приміщень суттєво впливає на рівень життєдіяльності людей. Свіже повітря без запаху і пилу – головна складова гарної атмосфери в будь-якому приміщенні. Постійні притоки насиченого повітря просто необхідні в місцях великого скупчення людей. В офісних будівлях, в школах, дитячих садах, лікарнях, торгових центрах, ресторанах і готелях. Правильна мікросередовище суттєво покращує загальну обстановку в приміщеннях, продуктивність і самопочуття персоналу і відвідувачів. У великій пильній місті складно отримати чисте повітря, всього лише відчинивши вікно. Адже в приміщення разом з ним потраплять вихлопи від автомобілів, пил і дим. Хочемо порекомендувати вибрати приточно вытяжная установка с рекуперацией тепла , тут найкращі ціни.

Рішенням цієї проблеми стають припливно-витяжні установки, які проводять високоякісний повітрообмін. Високою популярністю припливно-витяжні системи з рекуператором отримали в приватних будинках і квартирах. Важливість використання припливно-витяжних установок, в приватному секторі, полягає в необхідності постійного підтримання свіжого повітря. При використанні припливно-витяжної установки з рекуператором приміщення наповнюються свіжим повітрям не тільки вдень, але і вночі, коли він потрібен людині для повноцінного відпочинку, при цьому ніяких шумів з вулиці, відчуттів руху повітря (протягів) не буде. Установка такої системи забезпечить приміщення свіжим, насиченим киснем і очищеним повітрям і миттєво усуне відпрацьоване повітря, зайву вологу, неприємні запахи з санвузлів або кухні, не давши їм поширюватися по всій будівлі. Своє застосування припливно-витяжні установки знайшли в приміщеннях побутового, комерційного та промислового застосування.

Комплект обладнання в припливно-витяжних установках з рекуператором Припливно-витяжна установка з рекуператором – система нагнітання, фільтрації, очищення і нагріву повітря, укладена в шумо- і теплоізольований корпус. Забір і приплив повітря здійснюються за допомогою повітропроводів, які встановлюються під час капітального ремонту або на етапі будівництва будинку. У приміщенні видно лише ґрати отворів, повністю зливаються з інтер’єром приміщень. Для ефективного забору повітря пристрій необхідно розташовувати на висоті 2 метрів і більше від поверхні землі. Припливно-витяжна установка складається з таких можливих елементів, в залежності від моделі: – корпус з оцинкованої сталі з тепло- і звукоізоляцією;  – фільтри повітря; – двигуни вентиляторів; – пластинчастий рекуператор; – нагрівач вхідного повітря; – автоматика управління.  Додатково установка може комплектуватися іонізатором, зволожувачем повітря і ультрафіолетовим дезинфектором. Рекуперація: теплообмін між припливним і витяжним повітрям

Головна особливість припливно-витяжних установок з рекуперацією – відсутність різниці між температурою повітря, що поступає і температурою приміщення. Рекуператор являє собою конструкцію з паперових або металевих теплопровідних пластин, які проводять ефективний теплообмін між припливним і витяжним повітрям. Процес рекуперації дозволяє значно заощадити теплову енергію від 30 до 90%, в той же наповнюючи приміщення свіжим повітрям. Це значний плюс у порівнянні з монтажем звичайної вентиляційної установки, адже тоді необхідний окремий підігрів повітря за допомогою калорифера. Якщо ж процес рекуперації не дозволяє досягти необхідної температури, система підключає нагрівач. Широкий набір автоматичних функцій і можливість дистанційного керування дозволяють змінити режим роботи всього за кілька кліків. Перед тим, як купити припливно-витяжну установку, необхідно ознайомитися з головними функціями автоматики: – включення і виключення системи;  – перемикання режимів автоматичної роботи;  – підтримка заданої температури повітря;  – роздільне управління приточними і витяжними потоками;  – робота по таймеру;  – програмування по годинах і днях;  – інформування про необхідність чищення або замені фільтрів.