Так вже виходить, що останнім часом до мене почали досить часто звертатися манімейкери з проханням пропіарити той чи інший інфопродукт, обіцяючи при цьому солідний відсоток від продажів ? В більшості випадків я відсилаю такі пропозиції куди подалі, виключення роблю лише тільки для дійсно стоять продуктів, за які реально можна брати гроші. Ну не хочеться мені, щоб ви платили бабло за те, що і так можна знайти в мережі, причому абсолютно безкоштовно. Просто шукайте краще і google Вам в допомогу.

А ось на днях до мене постукав Олексій Федоров, один з читачів блогу, з пропозицією дозволити йому написати пару слів про свою книгу, в рамках гостьового поста. Ну, думаю, знову історія повторюється. Однак після того, як дізнався що книга безкоштовно, вирішив — а чому б і ні. Ну зробила людина щось своїми руками, узагальнив потрібну інформацію в одному місці. Якщо для читачів це безкоштовно будь ласка ?
Далі кілька рядків від самого Олексій, ну і посилання на відео в ютубі і на скачування книги.

У сучасному світі, все більше і більше людей хочуть дізнатися таємницю фінансового благополуччя.

І волею-неволею виникають питання:

— Як заробляти, зберігати та примножувати гроші?

— Які існують способи для цього?

— Що потрібно робити, щоб поліпшити своє життя зараз і подбати про майбутнє ?

На ці важливі для багатьох людей, які питання Ви знайдете відповіді прочитавши мою книгу «Як заробити, зберегти та примножити гроші».

Книга написана простою і зрозумілою мовою.

І що найцікавіше: отримані знання Ви відразу зможете застосувати на практиці і вже через місяць отримаєте перший результат.

Щоб отримати цю корисну книгу БЕЗКОШТОВНО, Вам не потрібно докладати великих зусиль. Необхідно всього лише заповнити форму нижче цього відео. У формі вкажіть своє ім’я та е-mail. І підтвердіть бажання отримати книгу БЕЗКОШТОВНО, натисканням на кнопку « Отримати книгу БЕЗКОШТОВНО».

Бажаю Вам швидше поліпшити якість свого життя і почати піклуватися про майбутнє.

Почніть ДІЯТИ вже зараз!


З повагою, Олексій Федоров.

<<< ОТРИМАТИ КНИГУ БЕЗКОШТОВНО >>>

P. S. Ну і ще пару рядків особисто від мене. Книжку я завантажив (pdf) не обдурив — безкоштовно ? Хоча книга це звичайно занадто сильно сказано, сторінок книги явно замало, але будемо розглядати це як початок. Для новачків, які хочуть заробляти в інтернеті, інформація в цілому буде безсумнівно корисна. Принаймні прийде якась ясність у те, куди йти і як до цього рухатися.

У будь-якому випадку пам’ятайте прислів’я: «Дарованому коневі у зуби не дивляться» Халява, вона і в Африці халява. Хоча інший би на місці Олексія, загнув би якихось 10 баксів, розрекламував як супер-пупер мануал по заробітку і штовхав його на просторах рунета ?

Ну а якщо ще з читачів upgoing.ru напише щось стоющее і захоче щоб про його продукт дізналися інші, стукайте в аську і відчинять вам.

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.