Неймовірні колекції вінілових платівок і їх власники

6-6-2019

Фотограф Ейлон Паз Покинув Ізраїль в 2008 році, щоб спробувати щастя в Нью-Йорку. У той час був початок кризи і знайти роботу стало дуже важко. Все, що йому вдалося отримати місце продавця в магазині вінілових платівок. Саме там йому прийшла ідея зробити проект про колекціонерів пластинок.
Хочемо порекомендувати почитати про заработать на виниловых пластинках

Паз зустрічав колекціонерів усіх типів. Найбільше йому подобалися ті, хто зберігав особливі колекції, наприклад тільки копії «Білого альбому» The Beatles або тільки платівки «Вулиці Сезам». І хоча всі колекціонери були різними, між ними було щось спільне. «Колекціонувати вінілові платівки набагато складніше, ніж MP3. Це дорого. Вони багато важать. Вам доводиться постійно стежити за колекцією. Навіть щоб прослухати платівку, не можна просто включити її і забути про неї. Вона вимагає уваги. Думаю, ті, хто колекціонує вініл, поважають музику набагато більше».

  1. Джо Буссард в підвалі свого будинку у Фредеріку, штат Меріленд, показує одну зі своїх найрідкісніших вінілових пластинок. В середині всі паперові упаковки вицвіли — результат того, що Джо постійно переглядає, сортує і дістає свої улюблені. Він збирає цю колекцію ось вже 60 років. (Eilon Paz)
  2. У січні 2011 року Паз відправився в Гану з Френком Гросснером. Вони зустріли Філіпа Осей Кодзе — 80-річного чоловіка з Мампонга, який запросив їх у свій будинок поглянути на колекцію вінілових платівок. Він не слухав їх вже 30 років, тому що ніяк не може полагодити свій програвач. Коли вони вперше поставили платівку, його реакція була несподівано емоційною. (Eilon Paz)
  3. Алессандро Бенедетті з Монсуммано-Терме, Італія, тримає сертифікат Книги рекордів Гіннесса за найбільшу колекцію кольорових вінілових платівок. На цьому фото він у своєму будинку, де живе з батьком Марінеллі (праворуч). В руках у Алессандро — копія альбому Оззі Осборна Bark at the Moon. (Eilon Paz)
  4. Енді карті, також відомий як Містер Грязнуля, з Манчестера, Великобританія.
  5. Міріам Ліна і Біллі Міллер в Брукліні, Нью-Йорк. (Eilon Paz)
  6. Олівер Ванг, колекціонер вінілових платівок, композитор і музичний журналіст з Лос-Анджелеса, зі своєї домашньої колекції. (Eilon Paz)
  7. В процесі пакування «коштовностей» під час переїзду з Лондона на Філіппіни Кеб Дардж переривається, щоб послухати пісню Тедді Макрея Hi-Fi Baby. (Eilon Paz)