Річна нудьга взяла наді мною верх і послала в глибокий нокаут, від якого не так вже і легко відійти. Але як би не були хороші відчуття від такого стану «леноты» потрібно потихеньку вибиратися з напівдрімоти і братися за роботу онлайн. А то все якось форекс так форекс останнім часом підсів на скальпінг, а він, зараза, забирає надто багато часу, адже постійно потрібно стежити за котируваннями. Постараюся найближчим часом викласти результати по памм-інвестування та особистої торгівлі за останні місяці, а сьогодні продовжимо по порядку.

Як ви пам’ятаєте, інвестиції в березні мене не сильно порадували, точніше навіть засмутили, ну кому хочеться отримувати збиток? Правильно, нікому! І я тут не виняток, але, з іншого боку, якщо ви зважилися на інвестування в памм-рахунки, то повинні бути готові до можливих збитків. Без цього тут ніяк, головне, щоб прибутки були більші.

У Квітні від інвестицій в форекс було отримано 838$, з них 510$ — через особисту торгівлю, ну а решта 327$ були отримані від інвестицій в памм-рахунки ФГ-Тренда. Не буду перераховувати всіх, хто відзначився, адже у квітні кошти були інвестовані в 21 памм-рахунок прямо і ще в 5 індексів, бажаючі можуть подивитися всі в підсумковій таблиці, під катом.

Як бачите, портфель включає в себе досить багато агресивних керуючих, які і дали основну прибуток, але вони ж і дають істотні мінуси. Намагаюся з кожним місяцем зменшувати кількість рахунків, така надмірна диверсифікація вилазить боком, ні-ні та й хто-небудь та й підкине сюрприз.

Якщо підвести підсумок за 16 тижнів інвестування, то картина виходить досить цікава:

1. Форекс-Тренд (памм-рахунки) +2,91%
2. Альпарі (особовий рахунок) +265%

Як не крути, а особиста торгівля набагато прибутковіше, ніж інвестування в памм-рахунки. Хоча, хто знає, може просто хріновий з мене інвестор ? тому і результат такий виходить.

Одне погано, часу на торгівлю у мене зовсім небагато, виділяю на це по 2-3 години ввечері, після оффлайн роботи, які доводиться ділити з сайтами.

Станом на 1 травня, портфель розподілився наступним чином:

1. Памм-рахунки фг-тренда 7822$
2. Особистий рахунок в Альпарі 1966$

Весь отриманий прибуток реинвестирую. В цілях на 2013-й рік, для себе визначив зростання портфеля до 10000$ в памм-рахунках, сподіваюся, що незабаром ця мета буде досягнута.

Якщо у когось є бажання спробувати себе в якості трейдера, то краще вибирайте Альпарі
, ніж той же форекс-тренд. У мене є особистий рахунок і на форекс-тренд, для тестування, але в порівнянні з Альпарі це просто жесть: додаткова комісія, прослизання, обрив терміналу — все це суттєво знижує Ваші шанси на гарний прибуток. На Альпарі поки що такого не помічав, та й не хотілося б.

Вдалих інвестицій.

Схожі записи

  • Памм-рахунки. Інвестований портфель приніс у вересні +7,29% (678$)
  • Інвестиції в форекс за липень: +30,32% (3303$) Абсолютний рекорд!
  • Інвестиції в форекс в травні принесли 563$ або +5,88%
  • Памм-інвестування в лютому принесло 8,72% (731$)
  • Форекс грааль для скальперів — рібейт сервіс повернення спредів
  • Підсумки інвестицій в ПАММ за лютий: +6,48% (437$)
  • Результати інвестицій в ПАММ за січень: +11,62% (794$)