Деякий час назад, цей блог був доданий в систему Gogetlinks, багато вебмастера так і сурмлять про те, що з заробітки в цій системі ростуть і ростуть. Ага, скоро мільйонерами всі обов’язково мають стати. Зізнатися і мені стали регулярно надходити пропозиції, дехто був досить спокусливі, в районі 150 рублів за контекстну посилання. Ось тільки на шляху до великих грошей встала одна річ. Як ви думаєте, яка?

Те, що мій блог був без nofollow і noindex, а відповідно пропозиції, в яких одним з параметрів значилося кількість вихідних посилань, постало як кістка в горлі, на шляху до баблу ? Ну як може бути в статті 4 вихідних посилання, якщо одних коментів, штук по 20, майже до кожної? Після цього, блогун мені здався набагато краще, адже виходить, що в gogetlinks нормально себе відчуватимуть тільки блоги, максимально закрили всі вихідні посилання.

В якості експерименту, поставив noindex, але це було, що слону дробина, так як багато пройшли кордон dofollow і їх коментарі були відкриті для індексації. Але немає худа без добра, в той момент, коли я для експерименту сунув noindex, багато власників списків dofollow блогів, для «спамерів» змістили мене на порядок нижче в котирувальних листах, адже на той момент блог був тільки dofollow і спаму стало значно менше ? Я вже навіть почав шифрувати свій блог від спамерів, і картинку прибрав про те, що блог dofollow, а все одно в різні списки потрапляю, а потім доводиться розшукувати коменти.

Ну чому всі хочуть розкрутити свої блоги саме за рахунок спаму комментам? Адже не одними коментарями можна просуватися.

А щодо noindex вже й не знаю, начебто спаму стало поменше, нехай повисить з пару тижнів, а там глянемо, що до чого. Але задумався я про інший речі. Варто прибирати dofollow, щоб заробити зайву копійку на gogetlinks? Переможе Бабло, бажання стимулювати коментаторів на блозі?
Не буду поки чіпати цей блог, а краще запхаю в gogetlinks пару ГС, раз їм такі сайти в системі більше потрібні, то так тому і бути. ?

Ну а щодо gogetlinks — якщо ваш блог не обтяжений зайвими вихідними посиланнями, то думаю варто додати його в цю систему, заробити дійсно можна досить непогано, але цей заробіток поки що не для мене — dofollow залишається, чомусь завжди доводиться жертвувати.

Схожі записи

  • Халява, сер. Як два реферала принесли мені 1000$ за 2 місяці.
  • Трохи про секс з гусьми
  • Спекотне літо підвищених відрахувань з BinPartner
  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • Ігровий трафік + LuckyPartners 1.2 = Гроші! Багато трафіку — багато грошей!
  • Заробляємо на кредити для американців (Payday Loans)
  • Голосові поздоровлення. Продовжуємо експериментувати з Grattis