Здати сережки в ломбард

10-30-2020

Кожна сучасна людина має в арсеналі набір ювелірних прикрас з дорогоцінних металів і каменів. Кільця і ​​сережки, браслети та ланцюжки носять з однаковим задоволенням чоловіки і жінки.

Прикраси дозволяють доповнити образ, підкреслити статус, виявити смак і оригінальність, а також є фінансовою подушкою. Золото і срібло дорожчає з року в рік. При цьому ціна зростає швидше інфляції. Це робить ювелірні прикраси вигідним об’єктом інвестиції. Ви не тільки отримуєте задоволення від їх використання, але, також, отримуєте можливість вигідно здати сережки в ломбард, якщо трапиться потреба в грошах.

Послуги ломбардів можуть знадобитися не тільки в випадках нестачі фінансових коштів. Прикраси від частого використання приходять в непридатність: ламаються, подряпаються, втрачають блиск і респектабельний вигляд, одна з сережок може загубитися. Вироби виходять з моди, набридають, викликають спогади, про які хочеться забути. У десятках аналогічних випадків виникає бажання здати сережки в скупку. У цьому випадку на допомогу приходить Ломбард «КIТ Груп».

Переваги співпраці

Прийнявши рішення залежить сережки, важливо не продешевити і отримати за них адекватну суму грошових коштів. На жаль, зробити це не так просто, як здається на перший погляд. Справа в тому, що багато ломбардів купують золоті і срібні сережки як лом і надалі направляють вироби на переплавку. Ціна грама дорогоцінного металу при цьому мінімальна.

Якщо сережки з дорогоцінними каменями, їх вартість взагалі не враховується. Камені можуть повернути або зважити пристрої зі звичайним камінням, сплативши за ціною прийому металу. Якщо діаманти або інші камені великі і якісні, ви отримаєте суму в рази меншу за ту, яка була витрачена при покупці.

На відміну від багатьох Ломбард «КIТ Груп» оцінює виріб в тому числі як ювелірна прикраса. Оцінку виробляє професійний оцінювач-ювелір, досвід якого дозволяє врахувати безліч додаткових нюансів.

При оцінці ми звертаємо увагу на наступні параметри:

- вага виробу
- проба металу
- зовнішній вигляд виробу, його естетична і ювелірна цінність
- наявність дорогоцінних каменів
- виробник, вік, колекція, дизайн

Зваживши всі складові, ми розуміємо, скільки можна отримати від продажу ювелірного виробу, і пропонуємо клієнту максимально вигідну ціну. На переробку відправляються тільки зіпсовані вироби, реставрація яких неефективна.

Якщо ви шукаєте місце, де можна вигідно продати сережки, Ломбард «КIТ Груп» радий бачити вас в числі своїх клієнтів.