Як позначилася криза на такому способі отримання доходу, як заробіток на статтях? В принципі, вплив досить відчутно зростає число охочих спробувати себе в заробітку статтями на біржах копірайтингу, ну а раз зростає число виконавців, то вони починають потихеньку демпінгувати. Але здається мені, що хороший копірайтер, що не буде продавати свої статті за «символічну» плату в 1-1,5$ за 1000 знаків. Днями, зайвий раз у цьому переконався, коли заглянув у свій аккаунт на textsale.
Так от, глянувши на ті копійки, які течуть від рефералів, искрене порадів за деяких. 90 центів реферальских з однієї статті — це ого-го! Це означає, що копірайтер продавав свої статейки трохи більше 30$, а це вже рівень ну ніяк не новачка. Що і потрібно було довести — хто хоче заробляти на статтях — той заробляє, ну а якщо одним очком заглянути в топ копірайтерів, то моторошно стає — окремі особистості вже продали за кілька тисяч статей. Ось це працездатність! Втім, там де праця добре винагороджується і робота кипить і горить, так і задоволення приносить незрівнянно більший, ніж горбатитися за копійки.
Та й чим зручний заробіток на статтях — сидиш собі вдома, є час, чирикнул статтю на яку-небудь тему, закинув на біржу. З’явилося ще бажання — написав ще, а там дивись і продажі пішли, пішов і заробіток від статей. Був трохи здивований, коли прочитав, що деякі копірайтери видавали по 40000 знаків за день, особисто для мене це взагалі авральний режим, руки поотваливаются стільки друкувати. А з іншого боку, якщо видавати в день скажімо по 10 тис знаків у статтях, то дуже навіть пристойний дохід вийде за місяць.

P. S. Ох вже ці будівництва, ремонти, прямо розриваюся і хочеться блоги потрібно оновлювати і вікна панелями обшити і машину до техогляду підготувати. Де взяти на все час? Відповіді походу на це питання немає. Найкращі очисні споруди для будинків в наявності є і це радує, як і маленькі світильники китай для кухні, для ванної.. Ванна у мене маленька, тому і світильники маленькі ? .

Ну і пару фраз, щоб викликати посмішку:
Поки сім разів отмеришь – інші відріжуть.
Чим ширше наші морди, тим тісніше наші ряди.
Краще бути здоровим, але багатим, ніж бідним, але хворим.

Схожі записи

  • Шокуючий заробіток копірайтерів.
  • Заробіток в мережі: створення унікального контенту
  • Яку біржу копірайтерів вибрати?
  • Біржа копірайтингу — заробляй!
  • Копірайтинг — робота, заробіток, покликання…
  • Як заробляти на копірайтингу не тільки на життя?
  • Копірайтинг: творче або комерційне початок?