В недалеких 1990-их роках ніхто не міг уявити, як глобально Інтернет змінить сьогоднішній світ і наше життя. Сьогодні Інтернетом користується практично кожна сучасна людина: деякі спілкуються зі своїми знайомими і друзями, інші отримують необхідну інформацію, треті ж роблять покупки за допомогою інтернету, ну а для деяких інтернет давно став основним джерелом фінансових доходів. Та й кількість інтернет блогів зростає дуже і дуже швидко. За два десятиліття швидкість, пропускна здатність і функціонал глобальної мережі збільшилися в десятки разів. Сьогодні навіть страшно уявити, яким буде Інтернет через 10, 20 і 30 років. Деякі тенденції формування майбутнього Інтернету вже відомі і наведено нижче:

1. Глобалізм.
Інтернет з кожним днем поширюється на всі великі і великі території і зараз доступний практично в будь-якому населеному пункті Європи, Америки та Азії. Вже сьогодні люди, з його допомогою, мають вільний доступ до будь-якої інформації. Чим краще буде інформовано людство, тим краще будуть рішення, які приймаються ними. І можливо, це дозволить уникнути деяких конфліктів.

2. Віртуальна реальність.
Майбутнє Інтернету не можна уявити без такого поняття, як Віртуальна реальність. Тривимірна графіка стане більш складною, а віртуальні інтерфейси реальності, такі як глядачі і тактовність зворотного зв’язку системи, стануть більш реалістичними. Вже сьогодні кожній людині доступна IP-телефонія, спілкування за допомогою веб-камер і інших девайсів.

3. Пропускна здатність Інтернету.
Одним з найважливіших властивостей Інтернету є його пропускна здатність. Значне збільшення пропускної здатності в діапазоні 10 Мбіт/с і вище будуть як і раніше доступні для домашніх користувачів через кабель, телефон або бездротову мережу. Висока роздільна здатність аудіо та відео в майбутньому будуть дуже звичні, а вартість усіх видів Інтернет-з’єднань буде продовжувати падати.
Та що тут говорити, ще рік тому у мене був інтернет на швидкості 256 кбіт/з, а зараз вже в 4 рази вище. Звичайно до 10 мбіт поки далеченько, але прогрес на обличчя. Та й для того, щоб завести хороший seo блог і цієї швидкості більш ніж достатньо.

4. Безпровідний Інтернет.
В даний час безпровідний Інтернет стрімко розвивається у всьому світі. Сьогодні вже стало звичним заходити в Інтернет не за допомогою персонального комп’ютера, а за допомогою ноутбука, мобільного телефону або комунікатора. У багатьох місцях, де люди часто проводять свій вільний час, існують Wi-Fi зони. Не один із сучасних ноутбуків не може обійтися без функції бездротового доступу до мережі Інтернет. Можна навіть сказати, що через п’ять рочків інтернет буде доступний в самих важкодоступних місцях. Деякі мої знайомі, які живуть у селі, ще пару років тому, взагалі не знали, що таке інтернет, а сьогодні засиджуються в соціальних мережах і навіть заводять блоги.

5.Інтеграція.
Майбутнє Інтернету безпосередньо залежить від збільшення числа інших технологій, досягнень науки і нових відкриттів. Інтернет ставатиме все більш інтегрованим з телефонами, телевізорами, побутовою технікою, портативними цифровими помічниками, а також низкою інших невеликих пристроїв, щоб забезпечити найбільшу зручність їх використання. Хоча без реклами в інтернеті ми точно не залишимося в майбутньому, адже вона виступає як двигун розвитку багатьох сервісів. З’являється безліч ресурсів,наприклад як даний seo блог, де можна дізнатися про те, як грамотно проводити розкрутку свого сайту в мережі. Адже мало просто створити якусь рекламну компанію, потрібно провести її грамотно.

Таким чином, інтернет в майбутньому буде ще більш функціональний, доступний і зручний.

Схожі записи

  • Правда про заробіток в інтернеті або у грошей свої закони
  • Найдоступніші методи збільшення швидкості інтернету
  • Інтернет реклама — засіб отримання прибутку
  • TOP країн з найшвидшим інтернетом.
  • 5 ознак інтернет-залежності.
  • Чому інтернет так популярний?