Здавалося б — замовити сайт, справа проста. Більшість власників тих чи інших ресурсів, використовують їх для збільшення продажів через інтернет. Кількість корпоративних – комерційних сайтів росте з кожним днем. Найчастіше, замовниками є люди, які не мають навіть уявлення про те як, де і кому замовити сайт. Як замовити сайт, про це і піде мова в даній статті.

Перше що потрібно знати майбутньому власнику, що корпоративний сайт, технічно сложносоставное програмне забезпечення. Так як перед ним стоїть завдання збільшення прибутку то він повинен відповідати кільком критерієм для успішної діяльності на просторах глобальної мережі. Ці критерії втілити в життя допоможе спільна праця групи фахівців з таких галузей як, інтернет маркетинг, СЕО, програмування, веб дизайн, фахівець З або PR.

Дана зв’язка роботи цих фахівців дасть максимальний ефект. Відповідно, замовити сайт коштує компанії спеціалізується на цьому.

Перш ніж замовляти сайт, ви повинні визначитися для чого він вам потрібен, які функції ви на нього покладіть, зрозуміти всі кроки до здійснення задуманого, і розуміти весь механізм взаємодії з клієнтами яких ви хочете залучити.

Вашим першим кроком буде складання технічного завдання. Практика показує, що даний крок найкраще пройти, вдавшись до допомоги веб студії, яка в подальшому буде займатися його розробкою. Перш ніж замовити сайт зверніться до компанії з проханням допомогти скласти ТЗ, на платній основі. Співробітник компанії допоможе вам розібратися з тим чи іншим методом представлення інформації, допоможе підібрати компоненти корпоративного сайту , програмні модулі і оптимально розбити інформацію створивши ідеальну інформаційну структуру.

Після того, як цей етап завершено і у вас є повний концепт того що вам все-таки треба на основі даного ТЗ сайту простіше визначитися з вартістю. При бажанні ви можете звернутися в кілька компаній, з проханням розрахувати вартість робіт за вашим Технічним завданням. Отримавши ціни, не поспішайте замовляти сайт, а постарайтеся зрозуміти розбіжність цін. Багато хто, побачивши низькі ціни, вважають, що замовити сайт у компанії, що надали їх це самий правильний сценарій розвитку подій. В більшості випадків виявляється з точністю до навпаки.

Замовляючи сайт треба розуміти той факт, що це лише інструмент, з допомогою якого ви можете залучити клієнтів. Але до цього вам потрібно буде залучити відвідувачів. Основне джерело відвідувачів це як не дивно пошукові системи. Таким чином, потрібно бути готовим виділити якийсь бюджет на просування сайту. Без просування вся затія з розробкою буде не більше ніж інформуванням людей, яким ви дасте адресу на візитках, друкованої продукції і т. д.

Вибираючи кандидатів у партери з інтернету технологіям, зверніть увагу на портфоліо по розробці сайтів. Краще коли одна компанія виробляє всі роботи, створює і просуває надалі.

Більшість компаній розробляють сайти на базі систем управління вмістом. Це збільшує вартість в подальшому допоможе вам самостійно без втручання програмістів, редагувати тексти, додавати фотографії і створювати нові сторінки. Краще одразу замовити сайт з системою управління аніж потім витрачати гроші, час і нервові клітини на замовлення таких змін.

Замовляючи сайт з системою управління, поцікавтеся самою системою. Вони поділяються на платні і безкоштовні системи. Що вибрати справу уподобань самого замовника. Безкоштовні системи, як правило, вимагають доопрацювань в плані безпеки і підгонки програмного забезпечення під конкретну задачу. В основному над безкоштовними програмними продуктами працюють спільноти програмістів. Іноді це сотні тисяч людей. В більшості випадків безкоштовні системи більш гнучкі й націлені на спільну роботу. Так що кожен програміст, якому ви доручите надалі роботу по зміні або доопрацювання системи, наприклад у разі розширення проекту не викличе проблем.

Більшість движків зроблених на комерційній основі поступаються сумісністю і мало хто охоче візьметься за її доопрацювання.

Ще один компонент, останній у переліку, але не за значенням – це дизайн. Тут як кажуть на смак і колір товариша немає.

Успіхів вам на просторах інтернету.

Схожі записи

  • Створення сайту: Воронеж розглядає переваги для компанії
  • Огляд популярних CMS – вибираємо движок для сайту
  • Інтернет магазин: які нюанси необхідно враховувати при його створенні?
  • Створюємо фавикон для сайту. Як зробити favicon.ico для сайту за 5 хвилин.
  • Уроки SEO: Як правильно обрати майбутню тематику сайту?
  • Створення персонального сайту. Складно створити персональний сайт
  • Як здійснити розробку сайту на підприємстві