Звичайні лиходії з казок, наприклад, як кіт Базиліо разом з Лисицею Алісою з відомого «Буратіно» на відміну від нинішніх шахраїв, якими на сьогоднішній день заповнена Всесвітня павутина, просто невинна дітвора. При збільшенні користувачів в мережі інтернет-шахраї починають придумувати нові методи обману, поправляючи власне фінансове становище. І хоча халява іноді зустрічається, але навіть такі гроші не падають просто так, тут теж потрібно докласти мізки.

Шахраї, що займаються брудними справами в інтернеті, не загрожують вам, вимагаючи у вас гроші. Вони діють більш витончено: пропонують вам великі гроші за просту роботу. До цього вже не належить стародавній метод шахрайства — обробка і відправлення листів. Нинішні інтернет-шахраї набагато розумніший! Вони дають вам можливість відмінно заробити за допомогою нового типу заробітку, приміром, збираючи ручки або роблячи конверти на дому.

Найбільше шахраї воліють обманювати приїжджих за допомогою інтернет-реклами або іногородньої преси. При бажанні про те, як уникнути подібних казусів, можна почитати ще й тут, на блозі Кота. Якщо бути точніше, то на блозі Мудрого Кота ?

Прочитавши подібне оголошення, гарненько подумайте, для чого їм потрібні такі малограмотні працівники тут не надійніше їх розшукати у себе в місті? Двадцять відсотків людей в будь-якому місті з радістю виконають таку роботу хоча б за какаю-небудь оплату, а тут можна заробити тисячі доларів! Задумайтеся, навіщо відкривати для такої діяльності престижний сайт, платити за рекламу в мережі, якщо цілком вистачить лише поманити, і їм необхідно буде займатися відбором великої кількості бажаючих добре попрацювати?

Відповісти на це питання дуже просто. Вигаданий роботодавець хоче нажитися на працівниках, та так, щоб всі ошукані люди не змогли йому пред’явити якісь претензії.
Найбільш примітивний спосіб обману ґрунтується на тому, що вам продадуть непотрібний товар, який ви згодом змушені будете комусь впарити. Заробітком це назвати важко, швидше торгівлею. Торгувати вам доведеться приладдям, якими переповнені всі магазини канцтоварів, що купують дану групу товарів виключно у офіційного постачальника.

Так що перед заняттям таким бізнесом, все гарненько обміркуйте, щоб не стати жертвою злодіїв, які лише хочуть нажитися на вас.

Тому насамперед включайте мізки. Не ведіться на всякі кричущі заголовки і пропозиції, ні в мережі, ні в офлайні і буде вам щастя. Можете переглянути які цікаві розводи приходили мені на email, ну а лохотрони з SMS це вже класика, на них дуже легко попастися.

Схожі записи

  • Як я заробив 60000 євро за 20 хвилин на бінарних опціонах.
  • Заробіток в казино з використанням мартінгейла? Обережно лохотрон!
  • Не дайте себе обдурити! World gmn– лохотрон!
  • МММ-2012 — блаженні халявщики бо будуть обмануті.
  • Як МММ-2011 хотіли купити мене за 1000$, а ти ще не купився?
  • Заробіток в Інтернеті – не всі пропозиції варті вашої уваги
  • Лохотрон з перехопленням розмов стільникових