Як вибрати припливно витяжна установка з рекуперацією тепла

1-31-2021

not found

Також хочемо вам порекомендувати

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла: якісний повітрообмін для приміщень будь-якого призначення

Мікроклімат приміщень істотно впливає на рівень життєдіяльності людей. Свіже повітря без запаху і пилу – головна складова хорошої атмосфери в будь-якому приміщенні. Постійні притоки насиченого повітря просто необхідні в місцях великого скупчення людей. В офісних будівлях, в школах, дитячих садах, лікарнях, торгових центрах, ресторанах і готелях. Правильна мікросередовище істотно покращує загальну обстановку в приміщеннях, продуктивність і самопочуття персоналу і відвідувачів.

У великому запорошеному місті складно отримати чисте повітря, всього лише відчинивши вікно. Адже в приміщення разом з ним потраплять вихлопи від автомобілів, пил і дим. Рішенням цієї проблеми стають припливно-витяжні установки, які проводять високоякісний повітрообмін.

Високою популярністю припливно-витяжні системи з рекуператором отримали в приватних будинках і квартирах. Важливість використання припливно-витяжних установок, в приватному секторі, полягає в необхідності постійної підтримки свіжого повітря. При використанні припливно-витяжної установки з рекуператором приміщення наповнюються свіжим повітрям не тільки вдень, але і вночі, коли він потрібен людині для повноцінного відпочинку, при цьому ніяких шумів з вулиці, відчуттів руху повітря (протягів) не буде.

Установка такої системи забезпечить приміщення свіжим, насиченим киснем і очищеним повітрям і миттєво усуне відпрацьоване повітря, зайву вологу, неприємні запахи з санвузлів або кухні, не давши їм поширюватися по всій будівлі. Своє застосування припливно-витяжні установки знайшли в приміщеннях побутового, комерційного та промислового застосування.

Компанія бт-сервіс пропонує купити припливно-витяжну установку з рекуператором за найвигіднішою ціною в інтернеті.

Комплект обладнання в припливно-витяжних установках з рекуператором

Припливно-витяжна установка з рекуператором-система нагнітання, фільтрації, очищення і нагріву повітря, укладена в шумо – і теплоізольований корпус. Забір і приплив повітря здійснюються за допомогою повітроводів, які встановлюються під час капітального ремонту або на етапі будівництва будівлі. У приміщенні видно тільки решітки отворів, повністю зливаються з інтер’єром приміщень. Для ефективного повітрозабору пристрій необхідно розташовувати на висоті 2 метрів і більше від поверхні землі.

Припливно-витяжна установка складається з таких можливих елементів, в залежності від моделі:

– корпус з оцинкованої сталі з тепло – і звукоізоляцією;

– фільтри повітря;

– двигуни вентиляторів;

– пластинчастий рекуператор;

– нагрівач вхідного повітря;

– автоматика управління.

Додатково установка може комплектуватися іонізатором, зволожувачем повітря і ультрафіолетовим дезінфектором.

Рекуперація: теплообмін між припливним і витяжним повітрям

Головна особливість припливно-витяжних установок з рекуперацією-відсутність різниці між температурою повітря, що надходить і температурою приміщення.

Рекуператор являє собою конструкцію з паперових або металевих теплопровідних пластинок, які проводять ефективний теплообмін між припливним і витяжним повітрям. Процес рекуперації дозволяє значно заощадити теплову енергію від 30 до 90%, в той же наповнюючи приміщення свіжим повітрям. Це значний плюс в порівнянні з монтажем звичайної вентиляційної установки, адже тоді необхідний окремий підігрів повітря за допомогою калорифера.

Якщо ж процес рекуперації не дозволяє досягти необхідної температури, система підключає нагрівач.

Широкий набір автоматичних функцій і можливість дистанційного керування дозволяють змінити режим роботи всього за кілька кліків. Перед тим, як купити припливно-витяжну установку, необхідно ознайомитися з головними функціями автоматики:

– включення і виключення системи;

– перемикання режимів автоматичної роботи;

– підтримка заданої температури повітря;

– роздільне управління припливними і витяжними потоками;

– робота по таймеру;

– програмування по годинах і днях;

– інформування про необхідність чищення або заміни фільтрів.

Припливно-витяжні установки має досить просту конструкцію, швидкий доступ до панелі управління. Купуючи припливно-витяжну установку, зверніть увагу на її пропускну здатність. Варто вибирати потужність з розрахунку 6 м3/год на одну людину.

Де продаються сертифіковані припливно-витяжні установки з рекуператором тепла?

Компанія «бт-сервіс» має багаторічний досвід у проектуванні та продажу вентиляційного обладнання по всій території україни, та встановленні вентиляційних систем побутового та промислового масштабу в межах києва та київської області. У нашому асортименті представлено більше 80 моделей від відомих виробників: припливно-витяжні установки з рекуператором cooper&hunter, припливно-витяжні установки з рекуператором daikin, припливно-витяжні установки з рекуператором electrolux, припливно-витяжні установки з рекуператором gree, припливно-витяжні установки з рекуператором chigo, припливно-витяжні установки з рекуператором mitsubishi electric. У нас можна купити припливно-витяжну установку в кредит або розстрочку на кілька платежів, якщо немає можливості виплатити всю суму відразу.

Телефонуйте 0 (44) 225-63-32 щоб дізнатися подробиці експлуатації обраного обладнання або отримати допомогу в підборі необхідного. Наші консультанти проведуть професійну консультацію і розкажуть про особливості обраних моделей.

Припливно-витяжні установки з рекуперацією тепла-відгуки покупців

– сергій

– андрій