Як вибрати мультимедійна дошка

4-30-2021

Інтерактивна дошка-сенсорний екран для введення і обробки даних.  Працює в тандемі з комп’ютером / ноутбуком і проектором. Така панель виступає в ролі монітора. За допомогою проектора можна показувати аудиторії фото і слайди. Уроки та лекції стають при використанні інтерактивної дошки набагато цікавіше. Рекомендуємо ДОКЛАДНІШЕ почитати на сайті про інтерактивну доску .

Що стосується проекції, то вона може бути прямою і зворотною. Відмінність в тому, де проектор розташовується: спереду або ззаду. Сенсор може бути електромагнітний, резистивний, інфрачервоний, оптичний. Електромагнітна дошка тверда, надійна, довговічна. Є у такого типу дощок один недолік – для роботи потрібно перо.

Якщо сенсор резистивний, то ви зможете писати по дошці пальцями. Але ось швидкість роботи буде маленькою. Для школи найбільше підійде саме такий варіант. Інфрачервоний сенсор – варіант хороший, але найдорожчий.

Діагональ вибираємо в залежності від кількості людей в класі або залі: 40 дюймів до 10 осіб, 90 дюймів – до 25 осіб, 105 дюймів – для великих залів.

Вам також потрібно буде програмне забезпечення. Для школи це інтерактивна лінійка, транспортир, циркуль. Пз потрібно буде своєчасно оновлювати. Ми рекомендуємо додатково обов’язково придбати принтер, щоб можна було все те, про що ви розповіли, легко роздрукувати.

Інтерактивна дошка позбавить вас від необхідності роздавати всім паперові матеріали. У підсумку таке сучасне рішення допомагає економити і гроші, і час, і на уроці або лекції завжди цікаво, тому що можна показувати слайди, можна вирішувати завдання, проілюстровані малюнками і фото. Як зацікавити школярів або студентів? звичайно ж, використовувати ці сучасні можливості. Радимо директорам шкіл підняти питання купівлі інтерактивної дошки негайно. Вона цікава, як наочний посібник як для точних наук, так і для пов’язаних з природою: фізика, хімія, біологія, астрономія, географія. Навчити працювати з дошкою дуже просто.

1.але перед покупкою варто обов’язково вивчити кілька пропозицій від різних виробників. Поцікавтеся у колег, чи використовували вони таку технологію, і яким був досвід її впровадження. Краще вибрати виробника, який на ринку давно, і для якого інтерактивні дошки – основна сфера. Програмне забезпечення має бути адаптоване під наших користувачів.