Всім доброго часу доби! Вже й не згадаю скільки разів у мене запитували, як прибрати рекламу в браузерах Опера, Хром або Мозілі. Очевидно проблема набридання реклами дійсно існує і я даремно наїжджав на яндекс з приводу тізерів. Може і наїжджав лише тому, що прибрати рекламу для мене ніколи не складало труднощів, втім, і для будь-якого, хто знає як це зробити.

Ну а для тих, хто ще не в курсі і було вирішено написати цю статтю, а заодно і записати відео того, як з легкістю можна відключити рекламу в браузері. Причому не має значення яким браузером ви користуєтеся. Якщо у вас повільний інтернет, то відключення реклами заощадить трафік і збільшить швидкість завантаження сторінок.

Є кілька шляхів блокування банерів та іншої реклами, один з них зовсім незручний, що передбачає спеціальну налаштування браузера і (або) встановлення додаткових програм. Навіть не буду забивати вам цим голову, тому що не бачу сенсу в тому, щоб витрачати ваш час на те, що можна зробити за допомогою всього лише одного плагіна. Називається цей плагін AddBlock Plus, він дозволяє в один клік включати і відключати рекламу в браузері. Установка плагіна займе у вас від сили кілька хвилин.

Відключаємо рекламу в браузерах Opera, Firefox, Chrome, IE і Safari

Ну ось і все, тепер відключити рекламу вже не проблема!

Якщо у вас залишилися питання з приводу видалення реклами, або зауваження або побажання по відео, то напишіть пару рядків у коментарях.

Схожі записи