Питання як скачати відео з YouTube виникає у багатьох, адже часом хочеться завжди мати під рукою вподобаний ролик або завантажити його на мобільний, щоб показати друзям. І після спроб розпочати відео з ютуб самостійно (ну немає такої опції) і виникає подібне питання. Можна зрозуміти власників YouTube, вони хочуть щоб ми кожен раз йшли на сервіс, або давали посилання знову таки на ютуб, збільшуючи тим самим відвідуваність ресурсу, а значить і їх дохід.

Якщо ви ще не знаєте як качати відео з ютуб, не турбуйтеся, це тимчасово. Дочитавши до кінця цю статтю все що залишається, так це вибрати для себе найбільш зручний спосіб як це можна зробити і закачувати свої улюблені ролики без обмежень. Перш ніж перейти до конкретних способів зробимо маленьку розбивку:

Як скачати відео з YouTube:

— без використання плагінів, програм і додаткових сервісів;
— використання спеціальних плагінів;
— з допомогою спеціальних програм-завантажувачів;
— з допомогою онлайн-сервісів.
1. Як завантажити відео з YouTube за допомогою декількох букв. Так, так ви не помилилися прочитавши про кілька букв. Справа в тому, що якщо трохи змінити адресу ролика, то можна буде його відразу ж і безкоштовно. Є кілька варіантів додавання, але я вам дам той, яким користуюся коли хочу завантажити ролик з YouTube. Отже, все що нам потрібно це додати в адресі ролика дві букви «ss» відразу після www і перед youtube.
Наприклад я хочу скачати наступний ролик з youtube:
httр://www.youtube.com/watch?v=fHouPimsDnE
Міняю його на
http://www.ssyoutube.com/watch?v=fHouPimsDnE
нас автоматом перекидає на SaveFrom.net, чекаємо пару секунд і вибираємо формат FLV або MP4 і викачуємо ролик. Ви думали, що буде складніше? ?
Якщо з якоїсь причини вам важко набирати «ss«, тоді наберіть перед ютуб «kick» — http://www.kickyoutube.com/watch?v=fHouPimsDnE
результат буде той же — ви скачаєте з YouTube ролик в обраному форматі. Важко набирати «kick» — тоді спробуйте «kiss» або «save» — як не крути, а ролик ми все одно скачаємо ?

Для тих, хто заплутався і не зрозумів, вставлю ролик, де можна побачити реалізацію одного з описаних способів:

2. Як скачати відео з YouTube за допомогою плагінів. Даний спосіб зажадає від нас установки додаткових плагінів до використовуваних браузерів. Так як я в основному користуюся мозилой то ось вам посилання на купу плагінів з допомогою яких можна завантажити відео не тільки з youtube. Не бачу потреби в тому, щоб розписувати їх все докладно. Просто вибираєте плагін, встановлюєте і качаєте відео.
Якщо там вам здасться мало, ось ще непогане доповнення http://fastesttube.kwizzu.com/
www.downloadhelper.net

3. Качаємо відео за допомогою спеціальних сервісів. Більшість подібних сервісів, що надають можливість качати відео з ютуб і не тільки влаштовані однаково: копіюєте посилання з youtube, вставляєте її куди треба і отримуєте посилання на скачування. Після чого закачуємо відео до себе на комп.
Дам вам посилання на кілька працездатних на момент написання статті сервісів. Всі вони дозволять завантажити сподобалося відео з youtube досить швидко. У будь-якому випадку у мене проблем не виникло.
ru.savefrom.net
keepvid.com
kcoolonline.com
keep-tube.com
Є ще досить популярний сервіс по скачування відео з youtube, rutube та інших — videosaver.ru, але на момент публікації він погано справлявся зі своїми обов’язками, так що залишається без активного посилання.

4. Викачуємо відео за допомогою програм. Для особливо обдарованих користувачів інтернету, які не шукають легких шляхів можу запропонувати ще один варіант скачування відео з ютуб. Все що нам потрібно на цей раз — це завантажити та встановити на комп’ютер спеціальну програму, яка дозволяє завантажувати відео. Програм досить багато, так що я не буду викладати вам все в асортименті, а запропоную лише кілька:
www.streamtransport.com
YouTube Video Downloader
VKMusic
Ну, а якщо хто з успіхом завантажує відео іншими прог-ласкаво просимо в коментарі.

Щиро сподіваюся, що тепер перед вами вже не стоїть питання як скачати відео з youtube. На своєму блозі я намагаюся ділитися не тільки тим, що полегшує нашу «життя в мережі», але і секретами заробітку. Пропоную вам підписати на безкоштовну підписку по Email, це дозволить Вам отримувати важливу інформацію в числі перших.

Схожі записи

  • Як YouTube обдурив мене на 200$ адже і не тільки мене.
  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Програми для перевірки на плагіат
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.