Як побудувати успішний бізнес

4-15-2019

Как построить успешный бизнес
Для повної функціональності сайту необхідно увімкнути JavaScript.
Також хочемо порекомендувати почитати – Стратегія успішного бізнесу від Гару Вайнерчука: «Тримайте голову в хмарах, а ноги — в бруду» http://business-invest.lviv.ua/2019/02/05/strategiya-uspishnogo-biznesu-vid-garu-vajnerchuka-trimajte-golovu-v-hmarah-a-nogi-v-brudu/
Володимир Герасичев під час тренінгу пройде в Нью – Йорку 5, 6,7 січня. Не пропустіть можливість змінити своє життя.
Ми будемо писати вам тільки про найважливіше. Хочете більше важливих і цікавих новин про життя в США та імміграції в Америку. Підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook. ‘Command/ Cmd’:’CTRL’) ‘ D щоб додати сторінку в закладки.
Вибори в Україні: Зеленський не прийшов на дебати з Порошенком.
Ганебно увірвався в ефір’: Порошенко і Зеленський влаштували скандал у прямому ефірі.
Катастрофа літака в Непалі: у найнебезпечнішому аеропорту світу загинули люди. До кордону з Мексикою з США відправився ‘караван любові’ в підтримку нелегалів. На Техас обрушився шторм з торнадо і градом: дві дитини загинули. Як пройшов перший політ найбільшого літака в світі. Перевірте, будь ласка, ваш email для підтвердження підписки.
У метро Вашингтона розмістили плакат ЦРУ російською мовою та з помилкою. У метро Нью – Йорка жорстоко побили літню жінку.
Ваша справа вже не просто захоплення – ви готові, щоб почати свій прибутковий бізнес і намагаєтеся зрозуміти, як це правильно зробити. Розглянемо можливі варіанти з формою ведення бізнесу як підприємець (Sole Proprietor) на прикладі штату Каліфорнія.
Мабуть, важко знайти європейську країну, в якій ставлення до еміграції було б настільки негативним, як в Росії.
Для людей, що народилися або, принаймні, більшу частину життя провели в Америці, поїздка в європейську країну вважається чимось цілком природним. Так, Ніна Румянцева після переїзду в США на сьомому десятку років стала зніматися в кіно. У Дубаї затримали іноземку за образу нової дружини колишнього чоловіка в соцмережі. Це я випустив монстра: як у Росії 90 – х потрапляли в ефір ‘Сплін’, Земфіра і ‘Руки вгору. “Найкрасивіша бабуся’: одеситка в 60 років підкорює конкурси краси.
Зовнішні посилання надані для довідки. Перевірте, будь ласка, ваш email для підтвердження підписки.
Зовнішні посилання надані для довідки.