Можливо ви вже читали про Андрія Тернівського, «непростого» московського школяра, який створив простенький сайт ChatRoulette.com, який за менш ніж півроку був розкручений до відвідуваності в 1млн.чол/добу. Ну а поки ви трохи переварюєте інформацію, трохи відступлю від теми, адже з ранку у мене було бажання писати про захист гаманця webmoney від злому. А все помому, що після безлічі прочитаних історій, про те, як йшли гроші з вебмані, приснився мені сьогодні сон. Думаю ви зрозуміли, що мені наснилося? Ну да ладно, про це в одній з наступних статей. Раз вже ви переварили початкові рядки статті, то ще трохи інформації.

І хоча хлопець оцінює своє дітище зараз в районі 50 млн. доларів, але я думаю, що пару лямів він би отримав, якщо продасть проект зараз. Ну а поки що, з його слів від реклами йому виходило скромні 1500$/день, на дрібні радощі життя.
Щоб уникнути зайвої писанини, а сфокусуватися лише на висновках, ось вам ссилочка на статтю:
Одинадцятикласник з доходом $1500 в день.

Насамперед, на прикладі А. Тернівського ми бачимо, що гроші в мережі є і вони чималі. І найголовніше, що необхідно для того, щоб глибше запустити руку в мережевий кишеню і мати непоганий заробіток в інтернеті<це наявність голови і сірого речовини в ній. Адже немає нічого такого особливого в ChatRoulette.com ні барв, ні дизайну, але є ідея, яка добре реалізована.

Те, що Андрій з 11 років захоплюється програмуванням вже не дозволить віднести його в розряд «шкОльнегов», так і первісна сума в 3000$ вкладена в сайт, теж не всім доступна. Подобається, що Андрій не був стурбований тим як підняти ТИЦ, а мислив більш глобально і створив простий сервіс, але з великими можливостями. Але особисто для мене цей приклад, як хороший пендаля: «Думай, голова, думай!» Причому думати потрібно не шаблонно: «Всі побігли і я побіг!» а на один-два кроки вперед.

Тут як в серфінгу, з’явилася хвиля — вскакивай на неї і тисни всі соки, після чого шукай нову. Є багато непрацюючих, померлих тим, але багато хто до цих пір посилено їх юзають ? . Ось тільки не чекайте від крутих блогерів, що вони з готовністю повідомлять вам про нову грошову хвилі, так що читайте між рядків, спостерігайте за лідерами і буде вам щастя

Додано 18.04.10 р. Для тих хто не може сам подивитися статистику по даному сайту викладаю маленький скрін по відвідуваності, дані сервісу pr-cy.ru

Схожі записи

  • NameTag — удар по анонімності в офлайні, тобі не втекти! 🙂
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті