Я втомився, я йду! — Які думки відразу приходять у Ваш розум, коли ви читаєте цей рядок? Ех, ще один блогер спікся, не витримав тиску, слабак. Нещодавно знайшов свій старий підписний лист RSS-підписок і мигцем пробігся по ньому. Як мало залишилося живих блогів, як шкода. Дуже шкода, коли бачиш як блог, який ти раніше зачитав до дірок, перетворився у смітник і замість захвату викликає скоріше огиду. Але ж чому дивуватися, якщо порівняти можливості монетизації сайтів які були пару років тому, то тут все було гранично просто. Та й просуватися було просто, закупив посилань, настрочив текстів і ти з трафіком і в шоколаді.

А потім все стало змінюватися, пошуковики стали все тугіше закручувати гайки, з’явилося безліч фільтрів, які множаться і донині. Ну навіщо пошуковикам віддавати трафік іншим, якщо свій контекст ближче до тіла, та й грошенята гріє. Ось і вмирають блоги, один за одним, а який сенс писати статті дні безперервно, отримавши в підсумку за це 200, 300, ну нехай 500, та навіть 1000$? Переживати, як там позиції, як там апдейт пройшов, не зачепило? А адже можна тупо ходити на роботу і отримувати набагато більшу суму на руки. Прийшов з роботи, розвалився на дивані, подивився кіно, ну або з друзями кудись стартонул. Ось і я дивився на це все збоку, та й сказав сам собі:
Я втомився, я йду!


А тепер давайте ближче до реальності:
Я втомився від офлайн роботи і йду в онлайн!

Так вже вийшло, що однією з цілей , які я собі запланував на цей рік, було піти в онлайн. І знаєте в грудні мені так стало гидко від офлайн роботи, як дістав цей тупізм і пофігізм, ця неорганізованість і наплювацьке ставлення до робітників, що рішення дозріло досить швидко. А чому б не спробувати попрацювати 3-4 місяці повністю в онлайні? Так, якось не по собі, адже це 100% відповідальності, до того ж ситуації з сайтами не такі, як хотілося б, плюс виникли дуже сильні витрати, пов’язані з хворобою дорого мені людини і довелося зменшити наполовину подушку безпеки в памм-рахунках. Але знаєте, що я вам скажу, хороші ви мої. Страх буде дуже часто говорити: «А що якщо?…», але не потрібно йому піддаватися. Потрібно просто зважитися і я вірю, що переборю своїх демонів, що доб’юся того, на що навіть і не розраховував.
Так чому б не ризикнути?

Найголовніше, що зараз постало переді мною, це як себе організувати і застимулировать на роботу. World of Tanks пішли з компа в той же день, як було прийнято піти в онлайн. І хоча ще відчувають певну ігрову ломку, але я вірю, що в 2014-му з іграми буде остаточно покінчено, як і з багатьма іншими речами.
Наступні 4 місяці будуть вирішальними і якщо вдасться досягти намічених цілей, то я відкрию ІП і зроблю інтернет-бізнес своїм основним джерелом прибутку.
Побажай мені удачі в бою!

Схожі записи

  • ПС закручують гайки, але SEO не помре ніколи
  • Новини блогерів: конкурс від Вовки на 5000$ і Клуб Макса Пастухова
  • Жорстока новину: виділені IP-адреси подоражают в 10 разів!
  • Ultimatecash.ru загнувся, а от база Пастухова росте як на дріжджах
  • Google витісняє Яндекс, який подарував мені +30 Тіц
  • Жовтнева подборочка новин.
  • Приємна несподіванка — заблокували Webmoney.