Зовсім нещодавно стартував новий проект, присвячений заробітку в інтернеті, Weclickers.ru. Незважаючи на шалену конкуренцію в цій сфері, шестимісячному проекту вдалося завоювати симпатії широкої аудиторії.

Які ж причини такого швидкого і успішного старту? Давайте розберемося по пунктах.

Популярність серед рекламодавців Weclickers.ru завоював кількома позиціями. По-перше — якісними рекламними майданчиками з рекордно низькими орендними цінами. Майданчик для самого великого банера розташована вгорі сторінки і на неї постійно проводиться конкурс. По-друге, сайт орієнтований на досить строкатий контингент: від бізнесменів до школярів і студентів. По-третє, на ресурсі регулярно проводяться цікаві конкурси для рекламодавців з привабливими призами.

Користувачів ресурс підкорив оплачуваними завданнями різних типів, реферальными конкурсами, миттєвими виплатами і численними бонусами.

На головній сторінці кожен зайшов на сайт побачить приємний, мінімалістичний дизайн у салатово-пісочних тонах. Всі розділи сайту – всього їх 9 — чітко структуровані і зручні, а реєстрація облікового запису займає всього 1-2 хвилини. Саме завдяки продуманій і грамотної архітектурі сайту потрібна інформація знаходиться швидко і легко.

На проекті безперервно ведеться облік активності клієнтів – у розділі ТОР-100 Ви можете потішити своє самолюбство, а також з’ясувати успіхи конкурентів.

Адміністрація сайту вирізняється товариськістю і в самі короткі терміни допоможе Вам вирішити виниклі проблеми.

На форумі Ви можете поставити запитання адміністрації по технічній частині, обговорити нововведення сайту, запропонувати свою ідею, а також поговорити з іншими учасниками проекту.

Новини сайту оновлюються один раз на два дні та інформують користувачів про найменші зміни, як технічної, так і інформаційної спрямованості.

Отже, рекламодавцям Weclickers.ru пропонує оренду майданчиків за демократичними цінами і проводить масу цікавих конкурсів, а користувачі поразятся кількості завдань і бонусів.

Не пропустіть шанс отримати свій прибуток!

P. S. Ну а тепер додам кілька слів від себе ? Ніж мені цікавий цей проект? В першу чергу мені не дуже подобається 30% комісія на введення грошових коштів у Wmmail.ru, де я періодично виставляю всякі дрібні завдання: купую коментарі на свої сайти, всякі ретвіти і постінги в соціальні мережі, ну і інші дрібниці. А так як Weclickers.ru дозволяє мені робити все теж саме, але за меншу ціну, то чому б мені як оптимізатору і рекламодавцеві цим не скористатися?

Ще сподобався моментальне виведення коштів, мінімалка всього 1 копійка ? Жесть! Хоча я в основному займаю введенням коштів в подібні системи, але думаю, що багато оцінять цю фішку, особливо школярі. Не вистачає коштів на балансі телефону? Швиденько забіг на Weclickers, маленько покликал, прочитав пару листів, виконав кілька завдань, спритно вивів що заробив і на телефон ? Користуйтеся.

Схожі записи

  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Експериментуємо з тизерної мережею Get-Click.net. Перші враження та початок роботи.
  • Яндекс любить поведінкові чинники? Відповідь сеошників — Movebo.ru
  • Чи варто довіряти свої сайти Ріа-Б? Мої негативні і позитивні відгуки про riab.ru
  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.