Ще годину тому у мене було бажання написати про просування соціальними закладками. Намітив собі кой-які моменти, прикинув з чого почати і до чого потім прийти. А так як я вже з тиждень думав треба придбанням повноцінного програмки з допомогою якої можна було б це справа автоматизувати, то сьогодні вирішив цю справу довести до розуму. Вирішив все-таки придбати VIP аккаунт на Bposter, ну і заодно описати в статті що так як працює на VIP. Так сказати на власному примерчике. Вирішено було сьогодні зайнятися тратою заробленого в мережі, благо накопичилося на кіпері вже сума більш ніж пристойна (приблизно мій 3 місячний заробіток на основній роботі).

Ну і що ви думає? Запускаю я кіпер, а він мені каже: «Зачекай хлопець! Сьогодні я працювати для тебе не стану поки ти не введеш мене код підтвердження» Ну ось так і сказав!

Ось думаю прикол, ну гаразд, я даю кіперу старий код, думаю, може збилося там чого, мало. І що ви думаєте? Пише мені, мовляв, що коди змінилися і мені на телефон або на пошту має прийти повідомлення. Ага, як би не так — ні туди, ні туди. Ну що залишається написав [email protected] що мовляв давайте код, а то все моє SEO-просування прахом піде. І це ж треба так, що саме на цей день запланував масові платежі, плюс до того хотів зробити замовлення по прогону на серч, замовити хостинг для нового блогу, купити ще одну програмку, коротше жах який сьогодні облом трапився в мене. Ось вже точно хотів як краще, а вийшов ось такий облом!

А взагалі у мене є в планах бажання поганяти своїх читачів, ну і тих хто посилається на мій сайтик по соціальних закладках. Як тільки зроблю сотню акаунтів обов’язково відпишу про акції. Просто це захід оттянется трохи з-за проблем з кіпером. Хоча, немає лиха без добра, під шумок поставив собі останню версію Кеерег Classic 3.7.0.1, а то все на старій та на старій. А може це справа просікли і так от вирішили прискорити мій перехід на більш свіжу версію :)).

Заодно відпишу потім у цій статті, наскільки швидко відреагував саппорт на цій всіма гаряче улюбленої платіжній системі.

P. S. Саппорт webmoney працює досить швидко, відповіли на протязі години.

Схожі записи

  • Приємна несподіванка — заблокували Webmoney.
  • Заводимо гаманець webmoney