При просуванні сайтів в російському інтернет-просторі головний акцент робиться на біржі посилань. Якщо вам необхідно, то можна підібрати сайти донори для посилань, використовуючи спеціальні фільтри. Ви можете знайти їх в онлайні і навіть безкоштовно скористатися ними. Розміщуючись на цих сайтах, ви будете збільшувати популярність свого електронного ресурсу. Але щоб все вищеперелічене втілити в життя, потрібно бути дуже непоганим seo-спеціалістом, проанализировавшим аудиторію, конкурентів і сам сайт. В цьому випадку ви зможете повноцінно працювати з файлообмінниками, кіно компаніями та іншими партнерськими програмами . У вас також з’явиться можливість створити свій прибутковий онлайн бізнес. Сьогодні в мережі існують сотні мінлива, які пропонують відмінно заробити. Як правило, 99 % з них є фейком. Даний тул призначений для роботи з просування свого сайту і в разі грамотного підходу, ви обов’язково досягнете результатів.

Якщо ви не є спеціалістом з просування, або просто у вас немає ні часу, ні бажання займатися настільки докладним аналізом, то для вас існують спеціальні програми і сервіси, які вам допоможуть у просуванні сайтів найрізноманітніших тематик, в будь-якому регіоні і в будь-якій пошуковій системі. Розглянемо один з таких сервісів, а саме WebEffector. Чому саме він? Справа в тому, що даний сервіс пропонує повний перелік послуг, які дуже знадобляться для роботи з вашим сайтом. Ну і ще тому, що протягом останніх 2-х місяців спостерігав як просувається мій проект в вебэффекторе, створений якраз для тестування системи

Даний сервіс був створений групою професійних розробників в області SEO.

Під час створення WebEffector переслідувалася мета у вигляді просування сайтів за допомогою якісних майданчиків. Перелічимо основні особливості цього сервісу:

1. Семантичний ряд складається автоматично.

В основі системи лежить гнучкий модуль, що займається підбором ключових слів. Цей модуль базується на сервісах статистики. Причому для кожного запиту за спеціальними критеріями підбираються сторінки.

2. Оцінюється вартість просування.

Завдяки роботі з якісними майданчиками, вартість розкрутки сайту за допомогою WebEffector падає порівняно з вартістю, яка надається іншими сервісами. А рекомендації щодо вартості будуються, спираючись на аналіз сотень тисяч інших сайтів.

3. Передбачена генерація анкоров, яка проводиться автоматично.

4. Посилання на майданчиках розміщуються і знімаються автоматично

Посилання розміщуються тільки на працюючих та проіндексованих ресурсах. Програма знімає посилання з непроиндексированных сторінок.

Не так давно Вебэффектор надав своїм користувачам наступні можливості: насамперед, це регіональне просування і робота з ним, відстеження рейтингу по регіону в пошукових системах, як регіональних, так і глобальних, покупка посилань з місцевих ресурсів. Однак, все ж, варто пам’ятати, що жодна програма не може замінити живого людини, який може наповнювати електронний ресурс якісним вмістом і заробляти авторитет в мережі. Якщо правильно підійти до цього питання, ви зможете значно збільшити ККД по просуванню свого веб-ресурсу. Висновки робіть самі : )

Треба сказати, що вебэффектор досить непогано впорався з просуванням однієї моєї сторінки і зростання позиції був досить значним і це не дивлячись на те, що з необхідних 2000р/ місяць на топ10 я виділив суму в 20 разів меншу. У топ-10 я звичайно не увійшов з-за своєї жадібності, але в топ-20 увійшов і зробив для себе один маленький висновок. Можете сміливо зменшувати в два рази, суми запитувані системою на висновок в топ. Вебэффектор зручний в першу чергу тим, хто закуповує тонни посилань, ну і тим, хто ще не має власних навичок у просуванні. Тут все просто: закинув грошенят, запустив компанію, а решта все роблять за тебе.

Схожі записи

  • 5 крутих в світі SEO-студій
  • Створення та просування сайтів
  • Нинішні реалії в просуванні сайтів
  • Просування сайту своїми силами – це реально
  • ROOKEE від Ingate — просування сайту чужими руками.
  • Просування по трафіку
  • Просування сайту або контекстна реклама?