Існують два типи хостингових послуг – безкоштовні і платні. Визначення платного хостингу – Ви оплачуєте хостингової компанії простір на їх сервері. Компанія ж, у свою чергу, надає допомогу у веденні Вашого хостингу і всіх сервісів (згідно планів).

Безкоштовний хостинг – тут сервіси надаються на безоплатній основі. Але власник хостингу не забуває про свою власну вигоду. Він отримає користь, розмістивши, наприклад, на Вашому веб-сайті рекламу. Одним з варіантів обмежень може бути вписування в макет веб-сайту гіперпосилання, яка відправляє відвідувача до власника хостингу.

Зрозуміло, що збереження Вашого інтернет-сайту від нього не знаходиться у прямій залежності. Крім того, «пошуковики», в основній своїй масі, найчастіше ігнорують подібні веб-сайти і все, що пов’язане зі словом «безкоштовно». Все більш-менш розкручені веб-сайти на подібних сервісах не заробляють і саме тому зазвичай відмовляються співпрацювати з ними.

Виділений сервер (Dedicated Server) – найдорожчий вид хостингу. Зручний для монопольного використання у своїх персональних цілях. Він абсолютно точно Вам підійде, якщо Вашому веб-сайту необхідно багато місця і значимий широкий канал. А якщо Ви достатньо грамотні в управлінні сервером, то такий хостинг Вам просто необхідний. Приклад можете глянути на nthost.ru. Ви можете встановлювати і використовувати будь-які програми на свій розсуд. За допомогою виділених серверів працюють невеликі компанії хостингу, які не оснащені власним сервером. Ваш власний сервер Ви зможете розташовувати на Датацентрі хостера – технічна служба підтримки хостингової компанії зможе забезпечувати його безперервну роботу. Для цього необхідно скористатися спеціальною послугою хостингу – Co-location.

4. Віртуальний сервер (Virtual Dedicated) – тип хостингу, у якому сервер поділяється на дуже багато частин. Тут за порівняно невисоку ціну всі можуть користуватися послугами. При використанні vps сервер, Ви можете керувати Вашим власним сервером і ставити будь-комплект програм за Вашим бажанням. Судячи з усього, це і буде золота середина між віртуальним і виділеним сервером. Досить непогані vps пропонує нтхост.ру, так і інші провідні хостинг компанії.

Схожі записи

  • Який хостинг кращий?
  • Якщо потрібен якісний хостинг
  • Безкоштовний хостинг – підводні камені
  • 7 якостей безкоштовного хостингу для сайтів
  • Крок 4 — вибір хостингу