Забавно іноді виходить з темами для статей, захотів написати пару рядків про ставлення до ігор, а руки самі набирають назва статті «чи відпочиваєте ви від інтернету», а потім трохи подумавши вже хочеться переправити на «інтернет-залежність» і поміркувати про неї. Стоп, стоп і ще раз стоп, так ніби й непогано, що теми статей народжуються так швидко, але й дотримуватися наміченого плану, якщо такий звичайно є. На весь час в будь-якому випадку не вистачить, як би ви це час не економили. Хоча грамотний тайм менеджмент ще нікому не шкодив, але іноді хочеться і написати про те, про се, а часом і взагалі відволіктися більш кардинальним чином.


Так ось, ближче до теми, я рідко граю в комп’ютерні ігри, але деколи бувають і зриви. Найбільший срывчик був, коли я відіграв півроку в травіан, і хоча було досить весело і цікаво, але часу було втрачено, просто жах. Раз в 3 місяці буває зриває на кілька днів, але потім здоровий глузд бере вгору і іграшки начисто видаляються з компа.
Винуватцем останніх двох зривів, якраз за пару днів був Олександр Тодосійчук, стрічка якого додана в моєму твіттері. Ну прочитав якось що він ріжеться в Quake онлайн, ага і заглянув за посиланням на 3 дні ? А ось на ці вихідні він обмовився про Age of Empires, що я вліз туди на пару деньків. Хоча знаєте, можливо нашому мозку просто потрібна кардинальна зміна діяльності. А то ж все одно, приходжу з роботи, включаю комп і почалося, перевірка пошти, написання однієї-двох статей, ну і решта за наявності часу. Виходить, що вівторок нічим не відрізняється від понеділка або середи, а це буває і напружує і хочеться послати все куди подалі. Багато блогери перегорають, тому що працюють в шаленому режимі, без відпочинку від всесвітньої павутини, а могли ще світити і радувати нас новими статтями, конкурсами та іншим. Але ні, увірвався в блогосферу, посвітив якийсь час і канув у небуття.

Втім, не будемо заглиблюватися в філософію буття, а повернемося до ігор. Скажіть, це тільки один я іноді граю? Як у вас з цим? Якщо не важко, дайте відповідь на кілька питань.

1. Чи Часто ви граєте в комп’ютерні ігри?
2. Де ваша грань, між користю від ігор і злом?

За плечима у бажаючих монетизувати свій блог не одна біржа статей, та це й не дивно, адже вони останнім часом ростуть як гриби після дощу.
О, якби тільки басейни для дачі, хоч малість за життя, додавали удачі. Я перший купив би їх штук отак п’ять, в надії що яндекс ТІЦ підніме знову ?

Просиджуючи довгі години у всесвітній павутині, не забувайте, що поруч з вами живі люди, які мають потребу в спілкуванні…
Йде в гору.

Схожі записи

  • Ностальгія. Гра UFO як завантажити і грати.
  • Танки онлайн і травіан — пекельна суміш здатна вбити блогера.
  • Ой мені соромно, соромно…