Хочете, щоб ваші блоги коментували? Думаю більшість блогерів дадуть ствердну відповідь, адже звичайно ж цікаво, що думають читачі з приводу тієї чи іншої статті. Досить часто коментатори грамотно доповнюють статтю, діляться своїм досвідом і т. д. Я не є винятком і тому останнім часом почав робити кроки назустріч тим, хто готовий витратити свій час, щоб залишити коментар в блозі.

Спочатку я додав на блозі можливість підписки на коментарі, як-то не звернув спочатку увагу на те, що такої можливості немає — довелося підправити ситуацію. Ну і ось вчора зробив ще один крок навстеречу — додав в блог ТОП коментаторів.

У налаштуваннях поки поставив 7 коментаторів, підрахунок буде вестить за 30 останніх днів. Пройде трохи часу, може і збільшу термін.

У вас свій блог? Відмінно, тоді попадання в ТОП коментаторів багато вам дасть.

1. Більш швидка індексація. Якщо ви ще тільки почали вести свій блог, то коментування блогів, з подальшим потраплянням в ТОП коментаторів на головній сторінці, допоможе значно прискорити індексацію вашого блогу.

2. Наскрізна посилання з блогу. Тобто ви отримуєте посилання яка буде стояти на всіх сторінках цього блогу. Не буду займати місце розповіддю про те, як протяг впливає на просування блогу і його показники, бо це тема для окремої статті.

3. Переходи з блогу. Ну тут все зрозуміло. Знаходження в топі коментаторів буде приносити вашому блогу певні переходи. Не можу сказати, скільки буде переходів з цього блогу, але з блогів в яких я перебуваю в топі, по пару чоловік в день заходять подивитися на цей блог. :))

Ну і самі розумієте — посилання в топі коментаторів вільні від теги noindex і nofollow. Ну а наступним мом кроком на зустріч коментаторам, буде входження в рух dofollow, можливо, це відбудеться вже в липні.

Так зовсім втратив, якщо ви хочете додати до себе на блозі топ коментаторів, то плагінів для цього предостатньо. Особисто я спробував нескольно, але поки зупинив свій вибір на Show Top Comentators. Установка плагіна стандартна. Додаємо в папку з плагінами, активуємо, після чого вставляємо туди, де хочемо бачити топ коментаторів наступний код:

«» (без ковычек).

Ну якщо що не вийде — на те є дивовижний метод — «наукового тику», ну і звичайно полі для коментарів. Чим зможу — тим допоможу.

Редактором плагіна можна змінювати виведене число коментаторів, період підрахунку і т. д.

Тільки велике прохання — не пишіть дурниці, модерація коментарів у мене досить жорстка, та й не потрібно це. Ось днями я залишив хороший коментар в одному з популярних блогів рунета з відвідуваністю близько 1300 в день. Яке ж було моє здивування, що буквально через кілька днів я побачив, що в одній із статей цього блогу послалися на мій блог. Захоти я купити таку посилання — довелося б викласти думаю 10 доларів, але вона дісталася безкоштовно. Втім не безкоштовно, адже було витрачено час на прочитання статті та написання декількох граммотных коментарів. Пам’ятаєте вислів «краще менше та краще» дуже навіть застосовно до наших коментарям.

P. S. досі живете з батьками? Хочеться мати своє житло, але немає коштів — тоді іпотека як раз те, що реально може допомогти. А може ви хочете купити собі новий автомобіль, але не знаєте, як позбутися від старого? Не біда, продаж автомобілів — сервіс, який може в цьому допомогти.

Схожі записи

  • Початківець копірайтер.Дивимося телевізор з користю
  • Пошук в Google. Фішки які роблять його ефективніше.
  • Урок 17. Різні мікроформати пошукачів: як вони працюють?
  • Урок 16. SEO: ТИЦ і PR сайту — дізнатися, перевірити і підняти
  • Урок 15. Російська подкастинг і його роль в просуванні сайту
  • Урок 14. SEO: Поведінкові фактори — база для просування.
  • Урок 12. Що таке подкасти і для чого вони потрібні