Щоб сайт почав приносити дохід, він повинен відповідати декільком параметрам. По-перше, проект повинен бути цікавим користувачеві. Наприклад, нещодавно з’явилися соціальні мережі користуються величезною популярністю, так як дають можливість спілкуватися з друзями. Тому потрібно ретельно продумати тематику. Не обов’язково, щоб вона була новою, можна зробити якісний ресурс, що містить корисну інформацію, який буде відвідуватися, але не дуже великою кількістю людей. По-друге, реалізація ідеї, тобто безпосередньо створення сайту. Він повинен бути не тільки цікавим, але і зручним для звичайних людей, надійним, що передбачає захист від злому і хакерських атак, мати гарний дизайн. З урахуванням цих вимог можна стверджувати, що якщо ви не маєте достатніх знань і досвіду, втілювати такий проект у життя власними силами не має сенсу. А створення корпоративного сайту краще доручити компаніям, добре проявили себе в роботі. По-третє, просування ресурсу. Це дуже важливий момент, якщо відвідувачі не будуть знати про сайті, його не будуть відвідувати.

Існують два види реклами в інтернеті: пошукове просування та контекстна реклама. Перший спосіб полягає в переміщенні проекту на першу сторінку пошуку в пошукових системах. Другий варіант – показ рекламних оголошень з оплатою за кліки. Кожен метод має свої переваги і недоліки, але фахівці радять на початковому етапі використовувати контекстну рекламу, а згодом основну частину коштів спрямовувати на просування в пошукових системах. У цьому випадку результативність рекламної компанії буде істотно вище. Всі ці роботи вимагають певних навичок та знання безлічі нюансів, володіння відповідним програмним забезпеченням.

Що стосується самого заробітку, конвертація цільового трафіку в грошові кошти здійснюється через рекламу. Це може бути продаж посилань з вашого сайту, встановлення партнерських програм, продажу безпосередньо з ресурсу. Також можна використовувати свої способи заробітку. Головне, щоб вони не суперечили чинному законодавству.

Найпоширенішим способом заробітку на сайтах вважається контекстна реклама. Суть полягає в наступному: у статтях розміщують посилання на сторонні ресурси, при цьому рекламний текст відповідає тематиці статті. Заробіток складається з коштів рекламодавця, власник ресурсу отримує свою суму за реальне число кліків користувачів.

Сьогодні в інтернеті можна заробляти непогані гроші, але для цього потрібно постійно працювати над сайтом – розвивати його, просувати і рекламувати.

Схожі записи

  • Мета створення сайту як основа правильного просування.