Кожен другий користувач мережі Інтернет, натикаючись на спокусливі пропозиції швидкого заробітку, замислюється про те, щоб поєднати приємне проведення часу за монітором комп’ютера з корисним поповненням сімейного бюджету парою трійкою сотень американських грошей. Вибираючи свій метод отримання прибутку в Мережі, слід запам’ятати дві не прописні істини: «безкоштовний сир тільки в мишоловці» і «легких грошей не буває». Способів заробити в Інтернеті, багато, але не всі вони приносять дійсно непогані доходи. Ті користувачі Мережі, хто всерйоз вирішив стати інтернет — підприємцем вибирають такий популярний метод як створення сайтів.
Сказати, що це один з найшвидших і легких способів заробити – ні, це не так. Навпаки, це складний процес заробітку, вимагає серйозних капіталовкладень, але в теж час і найприбутковіший.
Що приносить дохід власнику сайту? Джерел, що приносять дохід на веб-сайті два:
— продаж товарів або надання послуг за допомогою сайту;
— розміщення реклами на полях свого Інтернет-ресурсу.

Однак, без стабільної відвідуваності сайту ці два джерела доходів не приносять. Тому, розкрутка сайту – це один з найважливіших складових успіху веб-ресурсу. Варіантів збільшити відвідуваність сайту кілька, різниця в них полягає у величині бюджету, яким ви володієте.
— Гроші закінчилися, ще в період безпосереднього створення веб-ресурсу.
В такому випадку, просування сайтів роблять власноруч або з безоплатною допомогою друзів і знайомих, які розбираються в цьому питанні.
— Обмежений бюджет.
Якщо грошей не так багато як хотілося б, слід звернутися до допомоги «вільних художників», а саме до фрілансерів або до невеликих веб-студіям.
— Грошей більше, ніж достатньо.
Якісне просування сайту з гарантією виконаних робіт зможуть вам запропонувати, лише відомі веб-студії з хорошою репутацією.
Одним з основних етапів створення успішного сайту є його наповнення. Наповненням сайту служить різна текстова інформація та графічний контент.
Саме унікальний контент має властивість стабільного залучення відвідувачів сайту. Користувач, перебираючи інтернет-сайти віддає перевагу ресурсів, що знаходяться на більш високих позиціях пошукової системи і наповнені цікавою та потрібною інформацією.
Постійно підтримуючи свій ресурс в першій двадцятці сайтів, які видаються з допомогою тематичних запитів у популярних пошукових системах, шляхом обміну посиланнями, контекстної реклами та оптимізацією наявного контенту під поширені пошукові запити, ви отримуєте стабільний джерело високих доходів.

Схожі записи

  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • Вартість просування сайту
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.
  • Карають пошуковики за сапку — особистий досвід.
  • SMO – вигідна альтернатива розкрутки сайтів