Ну, колитесь — частенько до вас в аську стукатися з подібними питаннями? А мене ось періодично закидають і кожен раз, доводиться пояснювати, що за чим. І добре, коли є ссилочка під рукою, до якої можна послати допитливого манімейкера. Так що сьогодні вирішив написати маленький такий постик і відповісти на питання про те, скільки можна заробити з gogetlinks.

Взагалі коли справа стосується якогось способу заробітку, то я завжди відповідаю, що заробити можна багато. Є вебмастера, які заробляють по 100$ в день на сапі і прекрасно себе почувають, в той час, як для багатьох і стільки за місяць було б межею мрій. Теж саме стосується і заробітку з адсенс, фармою, арбітражем і т. д. Кому вдається одне, але зовсім не йде справа в іншому і це нормальне, адже у всіх нас є свої плюси і мінуси. Все що потрібно це постаратися максимально використовувати те, позитивний що ми вміємо робити. Ну і принцип Парето ще ніхто не відміняв, хоча на мою заробітку цього й не видно — тотальна диверсифікація ?

Так, щось мене понесло в бік, як би не вийшла така собі філософська статейка-мотиватор. Повернемося до назви. Скільки можна заробити з GGL? Розмір вашого заробітку визначається в першу чергу кількістю блогів, їх пузомеркамі і числом опублікованих сторінок. Судіть самі, я додав у систему блозі своєї дружини, у якого 150 сторінок. Ціну постового виставив в 100 рублів — сиплються як з відра. У мене кожен вечір починається з того, що раскидываю по 3-4 посилання в старі статті, благо gogetlinks це дозволяє. Таким чином якщо нинішня динаміка збережеться, то тільки на старих постах можна буде взяти 15000 рублів. І це один блог, а я додав у систему цілих три. Зараз ось зайшов — висить 8 заявок, які думаю години за 3 раскидаю без проблем, ну а вони потягнуть на 750 рублів, думаю зовсім непоганий заробіток для кількох годин роботи.

Кому цікаво, то 9seo проводив конкурс для рефералів в gogetlinks, так ось один хлопець там за місяць заробив 24600 рублів, ну як?

Хоча скільки видно не пояснюй, а питання все одно залишаться, хтось запитає як скачати асю на телефон, комусь цікаво як підняти собі ТІЦ, хоча б до 50. Так, щодо ТИЦ, в цьому місяці проведу маленький экспериментик з підняттям ТІЦ в сапі, подивимося, що з цього вийде.

Схожі записи

  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.
  • Достоїнства і недоліки заробітку в інтернеті
  • ElitePay.ru — заробіток на мобільному трафіку
  • Заробіток в мережі: яким чином можна заробити в інтернеті?
  • Чи можна заробити в інтернеті
  • Як почати заробляти в інтернеті
  • Як заробити на простому сайті