Що таке Франшиза

4-15-2019

Что такое  Франшиза
Відкривати сторінку туру в новому вікні.
Також хочемо порекомендувати почитати – Франшиза кавярні: види, варіанти http://kupuy.kiev.ua/2018/12/15/franshiza-kavyarni-vidi-varianti/
Що таке франшиза в туристичному страхуванні.
Один з пунктів страхового договору, на який обов’язково треба звернути увагу – це Франшиза. у страхуванні франшиза — це своєрідна домовленість між страховиком і клієнтом про те, що клієнт бере на себе певну частину збитку. Існують різні види франшизи — динамічна, висока, тимчасова і пр. А при страхуванні туристів, що використовується, зазвичай, безумовна.
У чому ж особливість безумовної франшизи. У страховому полісі вказується фіксована сума або відсоток від страхової суми, який турист заплатить, якщо страховий випадок все ж таки настане. Ціна такого страхового поліса нижче, тому багато туристів, щоб заощадити, вибирають франшизної варіант. Але важливо пам’ятати про те, що якщо страховий випадок все ж настане, з страхової виплати буде вирахувана сума франшизи. Пам’ятайте, що вибираючи франшизної поліс, Ви погоджуєтеся з тим, що Ваша страховка — це своєрідний депозит, активувати який можна буде тільки доплативши заздалегідь обумовлену суму. Цей вид страховки підходить туристам, які сподіваються на те, що страховий випадок все ж не настане і віддають перевагу заощадити. При бажанні Ви можете вибрати звичайний варіант страховки, без франшизи. Правда в такому випадку поліс Вам обійдеться трохи дорожче, але зате в подальшому в будь-якому випадку будь – яких додаткових витрат не знадобиться. Для страховиків система безумовної франшизи зручна тим, що допомагає відсікти дрібні збитки і запобігти зловживання страховими випадками. А він може викликати лікаря і класифікувати травму як страховий випадок. Якщо ж у туриста франшизної поліс, то незалежно від суми, на яку буде надано лікування, йому треба буде оплатити вартість франшизи (наприклад, 30 USD). Звичайно ж, в такому разі дрібну подряпину буде простіше і дешевше вилікувати самому, не користуючись послугами страхової компанії. А ось якщо знадобиться серйозна і дорога допомогу, то буде мати сенс доплатити ці 30 USD та отримати повноцінне страхове покриття за договором. Треба зауважити, що умови страхування з франшизою у страхових компаній може сильно відрізнятися. Щоб не було ніяких сюрпризів – уважно вивчайте договору. Турагентство Чернігова пропонує допомогу в отриманні туристичної страховки.
Отримай документи на емайл і на відпочинок вирушай.
Отримай документына емайл иотправляйся на відпочинок.
Отримай документына емайл иотправляйся на відпочинок.