Сайт-візитка нарівні з іншими, більш великими проектами є не менш зручним і практичним інструментом для представлення власних послуг, товарів і пропозицій в інтернеті. І якщо замовлення навіть такого невеликого проекту зазвичай обходиться замовникові досить дорого і виливається в кругленьку суму з нескінченними переговорами з виконавцями і посередниками, то скориставшись шаблоном для сайту можна ухилитися від деяких етапів створення проекту, тим самим заощадити власний бюджет.

Завдання сайту-візитки — надати потенційному клієнтові або партнерові основну інформацію про компанію та її діяльність, а також забезпечити запам’ятовування бренду. Як правило, такі сайти мають нескладний ділової дизайн, а також зручну і просту навігацію, тому створити такий сайт навряд чи буде великою складністю навіть для початківців.

Готові шаблони HTML мають деякі переваги:

• це повністю професійні розробки з готовою структурою та дизайном;
• шаблон повністю зверстаний і має деяке базове наповнення для приблизного уявлення про те, як буде виглядати майбутній сайт;
• завдяки величезній кількості шаблонів, замовник може хоч щодня змінювати оформлення сайту і не залучати для цього знаючих фахівців;
• важливий пункт: використання шаблону для створення сайту є досить вигідним варіантом у випадках, коли планується запустити тестовий проект без наявності певного бюджету на його розвиток. В залежності від того, наскільки успішним буде його існування в мережі, через час можна просто замінити існуючий дизайн на більш функціональний.

Сайт-візитка дозволить додавати на сторінки вашого сайту абсолютно будь-яку інформацію та інший мультимедійний контент. Фото, тексти, короткі та більш об’ємні опису, відео, аудіо — при формуванні навіть самого простого сайту в інтернеті немає ніяких обмежень. І найважливіше: всі шаблонні розробки вже розроблені під певну тематику. Немає сенсу винаходити велосипед, а досить просто придивитися до тих варіантів шаблонів, які пропонує безліч тематичних сайтів. Шаблони для сайтів промислової сфери, розваги, інтернет, будь-яка сфера бізнесу та ін. — вибір дизайнів досить великий і різноманітний.

HTML шаблон в готовому вигляді — це набір необхідних файлів для його встановлення та подальшої продуктивної роботи. Існують варіанти надання користувачам шаблонів для створення HTML сайтів відразу з панеллю управління. Як показує практика, це найпростіший спосіб недосвідченому користувачеві опинитися на вершині бізнес-айсберга, залишивши конкурентів борсатися в безодні сумнівів з приводу створення сайту-візитки для власної невеликої компанії.

Не потрібно думати про те, що якщо це шаблонний дизайн, значить, велика ймовірність зустріти в інтернеті сайт точнісінько схожий на ваш. Всі шаблони досить легко доопрацьовуються їх власниками і дозволяють повністю змінити структуру сайту на свій розсуд і смак. Крім того, вибираючи шаблон для невеликого сайту-візитки, не варто випускати з уваги можливість через час розширити його до обсягів повноцінного корпоративного проекту з безліччю підсторінок.

Яким може бути оформлення вашого сайту-візитки:

Бізнес

Сфера освіти

Автомобілі

Інтернет

Веб-дизайн

Схожі записи

  • CMS для розвитку бізнесу в мережі