Якщо ви звертали увагу на назву цього блогу, то думаю розумієте, що маєте справу з починаючим сеошником. А тому даний ресурс, в першу чергу буде цікавий як раз для новачків. Але ясна річ, що проходять дні і ми потроху ростемо в якій-небудь сфері. Власне, радий, що я тому не виключення — потроху опановуємо різні способи заробітку і просування сайтів, так і на форексі намітилися серйозні зрушення. На днях зробив сам для себе певне відкриття — поки говорити не буду, так як до кінця розбираюся сам. А суть в тому, що мій медичний блог різко підскочив з 30 до 100 відвідувачів в день, що для мене було дивно і довелося міцно задуматися які саме мої дії по просуванню дали такий ефект.

Так, власне зрушення є на різних фронтах, в цьому місяці планую взяти планку 200$, так що тут планувати — вже взяв!!!. Кілька маніпуляцій з Adsense теж дали свій результат — якщо за серпень з адсенс накапало всього 6 баксів то зараз вже 12, ну а до кінця місяця думаю ще підросте. Ось тільки з медичним я загальмував — як то повісив його додатковим доменом до цього блогу, тепер ось вирішую проблемку, як вивести його на окремий IP. В сапу його однозначно закидати не буду, доведу до 200 відвідувачів і почну монетизувати, а під сапу протягом 3 тижнів зроблю кілька проектів. Тепер я 3 тижні у відпустці, так що постараюся писати частіше.

Додано 26.03.2011. Як цікаво буває перечитати свої старі пости. Та час було і для мене 10 баксів на адсенс було просто супер. Всьому свій час, і хоча зараз дохід за того ж adsense разів у десять більше, розумію, що не варто зупинятися на досягнутому. Потрібно продовжувати робити свої маленькі відкриття, рухатися вперед і тільки так, а не інакше. В свій час я не став робити ставку на сателіти, про що й писав у одній зі статей, про сапу і адсенс, тепер розумію, що був прав. У одного мого знайомого яндекс підкосила, своїм АГС майже сотню сайтів, а людина будував плани і клепав сателіти вдень і вночі. Але часи змінюються, і те, що добре було вчора, сьогодні вже не працює з тією ж ефективність. Головне, вчасно робити такі от прості відкриття і думати на перед. Так яндекс підкосила багатьох сателлитчиков і їх заробіток в інтернеті злетів в рази, але ті, хто робив ставку на СДЛ і хороші проекти для людей не прогадав. Але потрібно сказати, що і сателіти стали більш кращими, так що прогрес від того ж АГС очевидні.

А ще скажу, що мене не перестають дивувати деякі копірайтери, просто дивуюся їх працездатності та майстерності. Один з моїх рефераллов заробив понад 8000$ на одній лише з бірж копірайтингу, так що вчіться писати. Той, хто вміє добре писати, в інтернеті не пропаде.

Всім удачі!

Схожі записи

  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.
  • Від читача: мій перший досвід в зароблянні грошей
  • Не критикуй, та не будеш забанений. А за що банили вас на форумах?
  • Купівля та обмін посиланнями з Great-World.ru
  • Як красуня з Profit Partner трохи не підвела мене під моностырь.