Всім привіт, сьогодні таки добрався до цього блогу, прочитав коменти… І злегка був здивований тому, що відвідуваність цього блогу трохи підросла, хоча я вже майже місяць ніяк не займаюся його просуванням. Та що тут говорити про просування якщо навіть руки не доходять написати про те, що хотілося б. Частково звичайно сам винен, багато часу йде на травіан, хоча зараз вже витрачаю на нього трохи менше — стабільно тримаюся в 20-ке ТОП гравців, так що бажаючих мене атакувати поки сильно не знаходиться. :)). Що стосується просування, тобто начерки по тому, як це робити за допомогою гостьових статей, що розміщуються на інших блогах. Начебто дуже навіть непогано працює ця тема.

Зайшов зараз подивився доходи від адсенс, відвідуваність сайтів і перебуваю в легкому шоці, або показники стоять на місці, або спостерігається стабільний приріст, хоча я знову таки нічого не робив. Приємно, хоча звичайно так тривати довго не може, значить треба братися за розум. Доходи у листопаді теж порадували переступив позначку в 400$, шкода тільки що в Білорусії деякі складності з переведення в готівку, так і інет-магазинів приймають оплату WMZ за серйозні товари ( ну хотебя там телефони, відеокамери тощо) на жаль не знайшов. Але ми ж не розуміємо, поки що більшу частину доходів інвестую в подальшу діяльність інтернет в очікуванні більш стабільних показників у майбутньому. Варто врахувати, що з цих 400-х половина становить дохід від копірайтингу, а я все менше збираюся писати для інших, значить тут дохід буде просідати.

Ну і ще трохи був вражений кільком речам пов’язаних з кризою, що вибухнула — у нас в Білорусі спочатку підвищили зарплату, а потім відмінили. Та не просто скасували, але в грудні ще й выщитают те що «переплатили» у листопаді. І при цьому ще з екрану телевізора бубонять, що криза нас не зачепила. Просто немає слів… А заводи стають, працюють по кілька днів…коротше як і скрізь. Авжеж, радий тільки що інтернет-заробітку криза особливо не зачепив.

Так, багато про що можна було б пофилосовствовать, але мабуть в інший раз…
Варто відзначити, що хороший дизайн сайту значно полегшує подальшу розкрутку. В якійсь мірі це дозволяє затримувати відвідувачів, от скажімо студія графічного дизайну МАНРО просто творить чудеса. Дивишся на їхні роботи і пускаєш сльозу від того, що хочеться вміти так робити самому, але на жаль, хтось кудись настав ?

Але тільки не думайте, що певні маркетингові фішки утримають у вас відвідувачів, без хороших статей. У першу чергу подбайте про хороше контент для сайту, він завжди рулить.

Схожі записи

  • Сім кроків до виходу з особистого фінансової кризи
  • Дрібниця, а приємно…
  • Додай двійку і рідер завалить!
  • Бувають у житті огорченья…
  • А що ви зараз читаєте?
  • Для тих, хто зібрався створити сайт
  • Тихіше їдеш — далі будеш, або як правильно починати просування сайту.