Зараз в інтернеті існує безліч компаній, які займаються просуванням сайтів. Не дивно, що ця послуга дуже популярна серед тих, хто хоче бачити свій сайт серед десятки, а то й п’ятірки лідерів видачі результатів пошуку, адже вихід у топ гарантує трафік з пошукових систем, а трафік — це замовлення і гроші. Практично будь-яка компанія обіцяє зручність користування, оригінальний дизайн, якісний контент. Адже це основні чинники, що впливають на популярність сайту, на його імідж та індивідуальність. Не варто замовляти розкрутку у першого зустрічного, аутсорсинг ще ніхто не відміняв, так що можна вибрати фахівця з будь-якого зручного вам міста.

Найбільш популярними пошуковими системами серед російськомовних користувачів раніше є Google і Яндекс. На їх частку припадає в сумі 94,7% переходів. При цьому на Google припадати трохи більше 71%, а на Яндекс близько 23,5%. Так що більшість заходів, спрямованих на збільшення відвідуваності орієнтовані саме на ці пошуковики.

Найбільш поширеним спосіб збільшити популярність сайту звичайно ж є стара і добра реклама. У наш час без неї нікуди і цей спосіб вірний не тільки проблеми для розкрутки сайту в мережі. В даному випадку використовується банерний і контекстний види реклами. Банерний спосіб збільшити впізнаваність сайту багатьох користувачів інтернету дратує, але, тим не менш, цей спосіб дає видимий результат. Контекстна реклама спрямована на клієнтів, які шукають товар у певному місці, і її дуже легко знайти в системі пошуку. Якщо рекламований товар близький до тематики сайту, то клікабельність може бути досить високою. Скажімо на сайті для вебмайстрів інформація про сервер під linux буде виглядати дуже навіть логічно.

Ще одним хорошим способом, застосовуваним для розкрутки сайту є СЕО оптимізація. Вона включає в себе технічні виправлення, складання ключових слів і фраз, аналіз сайтів конкурентів. До речі, при підборі фраз і слів робиться акцент на цільову групу клієнтів, які хочуть швидко знайти потрібний товар і послуги. Цей спосіб дуже продуктивний, буквально через кілька тижнів сайт може піднятися на верхні рядки пошуку.
Досі використовується і реєстрація сайту в соціальних мережах, блогах, різних каталогах; вони останнім часом стали дуже популярними серед користувачів Інтернету.

Далеко не всім початківцям власникам сайтів по кишені вартість такого розкручування, просування, а так хочеться бачити свій сайт в топ-десятці перших. І тут головне не напоротися на помилки, так як ніяка підготовленість в цьому питанні не страхує від цього.

Не варто забувати, що досягнення успішних результатів – і здатність його втримати! – не найголовніше, а залучення все нових і нових відвідувачів не дає гарантії прибутку, швидше навпаки, псує імідж сайту аж до його зарахування в чорний список «пошукача». Тут важливий індивідуальний підхід для кожного сайту.

Вибір неправильних ключових слів і фраз також гальмує розкрутку сайту. Тут важливо уважно провести інформаційний аналіз сайту і за його результатами визначити відповідні ключі. Занадто велика їх кількість також шкодять просування, так як пошукові системи можуть прийняти слова і фрази за спам. Не варто застосовувати прихованих текстів і посилань, а також використовувати різні малюнки як заголовки. Як говоритися просування неминуче тоді і тільки тоді коли все враховано і включено. Якщо ви налаштувалися на просування сайтів в Казані, то розумно припустити, що інші регіони можна відразу обрубати, навіщо вам відвідувачі, яких не можна буде конвертувати в живі гроші.

Отже, просування сайту є не що інше, як ряд послуг, спрямованих на збільшення відвідуваності, прибутку, зручності користування, якісності функціональності і трафіку сайту. І все це має відбуватися на тлі безупинно мінливого Інтернету, неухильного розвитку мережі, а також виникнення все нових і нових сайтів-конкурентів. Тут важливо слідувати за всім цим, і тоді нові способи просування сайту або модернізація старих методів не дадуть залишитися осторонь у величезному світі Інтернету.

На блозі вже публікувалася стаття про популярні помилки, чинені при просуванні сайтів, так що можете дещо пригадати.

Схожі записи

  • Ефективне просування Вашого сайту в інтернеті
  • Як скласти семантичне ядро сайту.
  • Що заважає сайту вийти в TOP
  • Вартість просування сайту
  • База Пастухова — мій набір сеошника. Перші результати.
  • Карають пошуковики за сапку — особистий досвід.
  • SMO – вигідна альтернатива розкрутки сайтів