У разі, коли Ви вирішили зробити сайт для людей, то Вам потрібно наповнювати його якісним і унікальним контентом. Якість більше відноситься до категорії філософських питань. А ось унікальність контенту — це вже суто практичне питання. Для перевірки унікальності текстів є велика кількість програм, однак у даному матеріалі ми зупинимо свою увагу на таких програмах: Advego Plagiatus, Etxt антиплагіат і Плагіату.НЕМАЄ. А зупинимося на них ми хоча б тому, що мене, втім як і багатьох інших вебмайстрів, цікавить насамперед безкоштовна перевірка на плагіат, як-би не хочеться платити гроші за те, що можна отримати і безкоштовно.

Advego Plagiatus на сьогоднішній день є мабуть найбільш популярною програмою для перевірки унікальності текстів. Це, в першу чергу, зв’язується з гегемонією Адвего у сфері рерайта середньої якості і ціни на просторах рунета. Що до мене, то я перевіряю текст на плагіат саме цією програмою.


(для збільшення натисніть на зображення).
Цією програмою для перевірки тексту на плагіат користуюся в основному перевіряючи те, що купую на біржах копірайтингу. Але при бажанні можна легко забити текст зі свого сайту і дізнатися розтягнули його на копії, або він досі унікальний.

Другим чинником популярності Advego Plagiatus є висока швидкість роботи, особливо в порівнянні з Etxt антиплагіат. Кому програма цікава ось вам посилання на закачування, користуйтеся.

Etxt антиплагіат йде другою програмою в даному огляді. По популярності вона знаходиться мабуть на другому місці в рунеті (якщо говорити про світовий пошуку плагіату, то тут лідером є копискайп). Etxt антиплагіат володіє простим і зрозумілим інтерфейсом. Скачати можна за цією адресою.

Плагіату.НІ — Ще одна програма перевірки тексту на плагіат. Для роботи з даною програмою можна вказувати список адрес сторінок, або ж ввести фрагмент тексту. Чим примітний цей сервіс? Можливістю виконати перевірку унікальності всіх сторінок сайту. Для цього перейдіть на вкладку «Інструменти» потрібно додати адресу свого сайту. Далі переходимо на вкладку «Інструменти», потім «Перевірити весь сайт». Далі запускаємо майстер пошуку адрес сторінок сайту. Тут можна вказати глибину перевірки і клікнути «Отримати адреси сторінок».
По закінченні парсинга, клікаємо на «Додати адресу». Після цього відкривається вікно перевірки сторінок, де потрібно лише клікнути на «Перевірити».
Плагіату.НЕМАЄ є чудовим інструментом для рерайтерів, оскільки програма вміє визначати унікальність тексту по мірі редагування у вікні даної утиліти.
Якщо є бажання завантажити і потестувати, то немає проблем, заодно і напишіть відгук ?

Знайти тих, хто краде ваші тексти зараз в принципі не є великою проблемою. Можна це зробити навіть без використання програм для перевірки унікальності тексту, просто забивши певну фразу в пошук. Набагато важче потім вживати заходів по відношенню до порушників, поки що послугами таких хлопців як http://pravoisud.ru/ ще не доводилося користуватися, не доріс ще ? Але іноді, якщо чесно, з’являється бажання провести якийсь показовий суд над копипастерами. Хоча думаю, що подібні процеси будуть не за горами, адже вже не раз доводилося читати, коли вебмайстрам надсилали юридичні листи, до суду звичайно справа не доходила, так як проблеми швидко усувалися. Але факт залишається фактом, рунет розвивається і все у нас ще попереду.

Схожі записи

  • Представлена нова версія Photoshop. Основні нововведення
  • Human Emulator — ще одна прога в скарбничку. До неї б ще знань і досвіду.
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.
  • Програма Rapid Typing Tutor. Халявне методу навчання сліпий друку
  • Програма для розкрутки сайтів — яку вибрати?
  • Як скачати відео з YouTube
  • Полегшуємо життя в Sape плагіном Вебмастер SAPE