Інтернет у наш час став реальною ареною для діяльності самих різних сфер бізнесу. Є в ньому електронні магазини і біржі, і навіть ігрові сервіси. Через інтернет виявляється безліч різних послуг. Віртуальні операції проводяться практично всюди, куди вже прийшли передові комп’ютерні технології. І, звичайно ж, цей процес вимагає існування спеціальної електронної валюти, яку можна було б не тільки використовувати у віртуальному світі, але і переводити в готівку. Саме тому в додаток до пластиковими картками з’явилися спеціальні електронні системи платежів. І якщо ви ведете справи в мережі інтернет, забезпечити реальне їх фінансування ви зможете тільки з їх допомогою. Саме з цих причин знання, пов’язані з роботою платіжних систем, потрібні кожній людині, якого цікавить постійне залучення клієнтів для надання послуг у мережі інтернет.

По-перше, кожному потрібно знати, що електронні гроші не є готівковими або безготівковими грошима. Система електронних грошей — це якісь електронні облікові одиниці, які випускаються тієї чи іншої платіжної системою. Електронні гроші переводяться користувачем з одного гаманця на інший за допомогою спеціальних програм або сайтів платіжних систем. Також при бажанні ви можете в будь-якій кількості обміняти електронні гроші на інший вид безготівкових або готівкових грошей. Електронний гаманець тієї чи іншої платіжної системи може створити кожен користувач інтернету дуже швидко і без додаткової оплати. Знімають і кладуть гроші на електронні рахунки за допомогою банківських послуг або посередників. Веб гаманець – це справжній мобільний офіс, з допомогою якого ви в будь-яку хвилину можете зробити будь-які фінансові операції.

ЕПС значно спрощують фінансові операції, які здійснюються між покупцем і продавцем у всесвітній мережі інтернет. Можна з упевненістю сказати, що ЕПС значно сприяють розвитку бізнесу не тільки в мережі, але й реальний світ. Адже угоди щодо купівлі і продажу з їх допомогою відбуваються практично блискавично, а це в наш час дуже важливо для розвитку бізнесу.

У даний момент найпопулярнішими у нас є такі ЕПС як Яндекс Гроші і WebMoney. Серед зарубіжних систем, які можуть використовуватися і нашими співвітчизниками, досить великою популярністю користуються такі як Moneybookers і Stormpay.

Схожі записи

  • ePayService.com — сервіс перевірений роками.
  • Як перерахувати гроші з webmoney (wmb) на easypay c мінімальною комісією.
  • Система Яндекс Гроші. Друг чи ворог?
  • Банківський переказ — Wire Transfer.
  • Платіжна система Z-Payment
  • Інтернет платежі через VISA Virtual Card
  • Perfect Money — гроші у віртуальному кишені.