Яким ви собі уявляєте Максима Пастухова? Отаким щупленьким хлопчиною вічно стирчать за компом і пропалює своє життя в мережі? А знаєте як можна економити трошки свого дорогоцінного часу з допомогою радіо для вебмайстрів? Якщо ви знаєте відповіді на всі ці питання, то можете сміливо закрити сторінку, вже як-небудь переживу лист від адміністрації пошукових систем з жалібними проханнями звернути увагу на збільшений показник відмов ?

Почну мабуть з Максима Пастухова. Прізвище Пастухів в інтернеті здебільшого асоціюється з базами Пастухова, про що на upgoing.ru вже писалося. Якщо чесно, то я собі уявляв Максима саме чахлим интернетчиком, життя якого проходить за компом і на просторах мережі. Але потрапивши днями на його блог, був неабияк здивований, так і на деякі моменти в своєму житті просто став дивитися трохи по іншому. Впевнений, що Ви також знайде на його блозі багато цікавих думок. А щоб ви не катували гугл запитом «блог Пастухова» ось вам посилання — http://maxpastukhov.com/.

Без цитат і книжкових істин, тільки досвід. А досвід, як відомо, за гроші не купиш, тому користуйтеся чужим, поки не напрацюється. Так ось я вже зазначив яким собі уявляв собі Максима і треба ж, як я обламався. А ось він який худий інтернетчик:

І краще самого Максима причину того, що він виглядає не так як я собі уявляв, ніхто не пояснить:

Можна було б написати, про те, що на блозі можна знайти купу цікавих думок, але воно вам треба? Ви просто погляньте на лічильник відвідувань. Кількість переглядів на одного відвідувача вже говорить про те, що блог читають, а раз читають значить є що почитати ?

Ну а я під враження від прочитаного і побаченого вирішив трохи змінити своє ставлення до здоров’я. Ні, на бокс і важку атлетику ще не пішов ? але ось басейн і ковзани собі прописав. Ну а ще повів дружину в більярд вчити грати, хоча який з мене вчитель адже сам в нього грав років 15 тому. Але в лузу потрапляю ?

Wmradio.ru — радіо для вебмайстрів.

У Вас вагон часу і ви встигаєте читати все на що підписані? Якщо так, то заздрю, бо сам не можу цим похвалитися, ось і доводиться всіляко викручуватись, щоб використовувати його з більшою ефективністю. Так як я все ще не розлучився зі своєю оффлайн роботою (дістало вже все) то поки доводиться проводити близько 2-х годин в автобусі. Спати не виходить, читати по суті теж, темнувато як-то взимку, так чому б не завантажити цей час чимось корисним?

Ось тут і приходить на допомогу сервіс Wmradio. Ніхто не заважає звичайно заходити на радіо з мобіли по мережі і слухати відразу на телефоні, але не люблю коли батарея здихає в непотрібний момент, тому для цієї справи я підключив MP3-плеєр. Закачувати собі пару десятків подкастів, а потім намагаєшся заснути під мелодійний голос ведучої. Вдається рідко, частіше восклицаешь щось на зразок: «Так не може бути! Ого, не знав! Хм, треба б цю темку помислити краще.»

Той хто володіє інформацією буде завжди на крок попереду того, хто нею не володіє.

Зайдіть, послухайте самі — не маленькі адже, не чекайте від мене докладного опису і посилань на найбільш цікаві подкасти ?

Схожі записи

  • MMGP — кращий форум про заробіток на просторах рунета. Ну або один з кращих 🙂
  • Liked.ru — біржа завдань для всіх і кожного.
  • Огляд форуму про заробіток в інтернеті businesslike.ru
  • Компанія, яка краще.
  • Огляд сервісу масових розсилок ePochta SMS
  • Огляд форуму «Rebіll.me»
  • Weclickers.ru — для кого заробіток, а кому і вигідне вкладення коштів.