Якщо ви заглядаєте на upgoing.ru час від часу, то має бути читали про початок експерименту з інвестування в памм-рахунки. У березні на FX-trend було закинуто 1000$, а в кінці травня ще 500, так що в загальному ми маємо на експеримент суму в 1500$. Мені звичайно було б викладати результати більш часто, але вже вибачте, повіяло весною, влітку ? Постараюся найближчим часом цей недолік виправити і написати ще одну цікаву статтю про FX-trend, яка у когось викличе питання, а когось вбереже від зайвих помилок.

Отже, що ж ми маємо на даний момент на нашому експериментальному рахунку? Та якась печальна вимальовується.

Ще 27 травня ніби вибрався з просадки в яку потрапив, буквально з перших тижнів експерименту:

Не встиг я насолодитися тим, що на рахунку було 1577$, як ЛариКинг, про якого звичайно можна говорити досить довго, бо таких ось коментарів було чимало:

Ну, судячи з коммент ви зрозуміли, хто мені зіпсував статистику, коротше вже 2 червня картина виглядала наступним чином:

Ах якщо б на цьому низка невдач припинилася, але на жаль 10 червня у мене вже було 1380$, а 17 червня 1331$. І щось так розчарували мене «старі трейдери», а на початку вкладав тільки в тих, хто торгував мінімум 6 місяців, що зараз вирішив зробити велику ставку на молодь. Ну, в розумних межах, зрозуміло. Як закінчиться липень дізнаємося через пару неделек, поки що я в мінусах.

Не хочеться розписувати тут ситуацію з різним керуючим, але думаю зроблю для вас статейку, скажімо з назвою «10 найбільш зливних керуючих» ? ну або щось в цьому роді. Не все йде з памм-інвестуванням так красиво і привабливо, як розписують ті, хто набиває собі рефералів. Ну хіба що так, на рефералах можна заробляти без ризику.

Експеримент поки що не припиняю, розраховую на те, що збитки все-таки вдасться відбити, ну і що-небудь зверху щоб впало. Відточуємо схему інвестування, наступаємо на граблі — не без цього ? радіємо і розчаровуємося, одним словом — життя триває!

Схожі записи

  • Інвестування в Fx-trend, березень -13,5% (мінус 168$)
  • Початок експерименту щодо інвестування в ПАММ-рахунки. Звіт за період з 5 по 18 березня.
  • Get-Click проти Ladycash, хто кого?
  • Жовтень. Памм-інвестування: +8,29% (284$).
  • Продовжуємо експеримент з профілями трастових сайтів.
  • Вересень. Підсумки інвестування в памм +203$ або 6,73%.
  • Htracer — тестуємо скрипт автопродвижения.