Оцінка прибутковості бізнесу

4-15-2019

Оценка прибыльности бизнеса
Все, що підприємець повинен знати про фінансові послуги та позиковому капіталі.
Також хочемо порекомендувати почитати – Оцінка потенційної прибутковості бізнес-проекту http://opal.net.ua/2019/02/05/otsinka-potentsijnoyi-pributkovosti-biznes-proektu/
Тут ви можете прорахувати основні показники бізнесу, який хочете запустити. Калькулятор можна вважати доповненням до статті ‘Як прорахувати прибутковість бізнесу’. У зазначеній публікації викладено основні подоходы і принципи, на цій сторінці ви можете підрахувати передбачувані доходи, витрати, рентабельність і термін окупності вашої справи. Також автоматично вважається обіг і витрати на податки. Для того, щоб отримати дані, введіть параметри вашої ідеї в відповідні поля форми і натисніть кнопку ‘Розрахувати’. Витрати на купівлю приміщення, обладнання, розробку програмного забезпечення т. На друк вивіски, візиток, створення сайту, промоакцію при відкритті і т. На організацію офісу, послуги з реєстрації юридичної особи і т.
Скільки передбачається витрачати на оренду приміщень в місяць. Скільки будуть отримувати ваші працівники на руки. Податки і внески вважатимуться автоматично.
Не враховувати податки і внески з зарплати.
Скільки грошей потрібно для підтримання потоку клієнтів.
Наприклад, на утримання офісу, юридичний супровід, консалтинг, виплату кредиту.
Скільки грошей в середньому приносить 1 угода.
Порахуйте, скільки клієнтів ви реально можете залучити за допомогою різних рекламних каналів.
Доходи від непрофільної діяльності або економія, яку забезпечує проект.
В реальності ви можете використовувати ОСН або ЕНВД, однак для експрес – оцінки рентабельності ідеї досить УСН. Якщо ідея стоїть – вона дасть плоди в будь-якому випадку.
Примітка: зрозуміло, цей калькулятор дає лише загальне уявлення про рентабельність вашої ідеї і про те, чи варто їй займатися. Адже підрахунок конкретних показників (продажу, середній чек і т. ) все одно лежить на вас.
Роль этотй онлайн – програми – в тому, щоб допомогти, по – перше, систематизувати що знаходиться в голові у підприємця сумбур, дати йому орієнтири. Показати, над чим саме варто подумати і що потрібно врахувати. По – друге ж калькулятор допомагає уникнути нудної монотонної роботи з підрахуванням десятка різних співвідношень складових бізнесу. Змінюючи вхідні параметри (наприклад, скорочуючи витрати), ви можете швидко доопрацювати свою думку, не роблячи всі розрахунки заново, одним натисканням кнопки.
Де взяти грошей для старту. Де можна взяти кредит для початківців.
Як і де відкрити розрахунковий рахунок.
Републікація матеріалів дозволяється при умові вказання джерела у вигляді активного посилання.