Опис програми smart seo auditor

2-20-2021

Навіть у тому випадку, коли фахівці завершили seo оптимізацію, потрібне регулярне проведення аудиту. Помилки на сайті з’являються не відразу незалежно від веб-майстра, тому потрібно їх своєчасне виявлення і усунення, так як це може знизити позиції в пошукових системах. Хочемо порекомендувати почитати про программу  https://smart-seo-tool.ru/articles/40-website-technical-audit  на сайті.

Сьогодні пропонується велика кількість програм для того, щоб провести пошуковий аудит сайту. Однак, велику популярність отримала smart seo auditor. Програма призначена, щоб проводити внутрішню оптимізацію ресурсу, шукати биті посилання і дублікати. Варто відзначити, що програма може використовуватися як досвідченими фахівцями, так і початківцями веб-майстрами, власниками сайтів і їх адміністраторами.

Smart seo auditor це відмінне рішення для аудиту не тільки середнього веб-сайту, але і великого. За рахунок наявності вбудованої системи підказок, зрозумілих звітів і експорту в excel працювати з програмою досить просто.

Чому саме smart seo auditor

Завдяки простій установці програми надається можливість швидкого і точного аналізу кожної сторінки веб-сайту. Варто відзначити, що перевірка ведеться більш ніж по 30 характеристикам, а отже, можна сказати про глибокий аналіз ресурсу. В результаті будуть знайдені всі биті посилання, дублікати та інші помилки.

Всі результати сканування зберігаються у файл. Smart seo auditor розроблена з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, що не викличе проблем в процесі роботи. Перевірка сайту полягає у відповіді сервісу, чпу адреси, заголовків, описів, ключових слів та інших параметрів. Також перевіряється карта сайту. Завдяки пошуковому аналізу надається можливість виявлення різних недоробок, і після їх виправлення обходити всіх своїх конкурентів.

Примітно те, що перед тим як завантажувати програму, можна скористатися безкоштовною версією. Однак, повністю функціональна програма для проби має обмеження сканується до 100 сторінок. Більше ви можете дізнатися на сайті smart-seo-tool.ru.

Таким чином, smart seo auditor є зручною і простою програмою для розкрутки сайту. Надані звіти мають візуальні іконки, що допоможе спростити їх розуміння. Як було сказано вище, програма також має і вбудовану систему підказок, що допоможе в забезпеченні більш ефективного пошукового аналізу сайту. Розробниками було зроблено все для спрощення розкурки сайту, звівши її до простого натискання на кнопку. А при виникненні питань завжди можна звернутися в технічну підтримку, де кваліфіковані фахівці зможуть вирішити будь-яку навіть найскладнішу задачу.