Новини бізнесу та інвестицій україни

9-10-2021

У тексті документа були представлені статистичні дані, що мають документальне підтвердження із зазначенням відповідних посилань на офіційні джерела. Опублікована статистика свідчить, що до початку 2015 року в україні можна було нарахувати близько 4 тисяч незавершених будівельних об’єктів, загальна площа яких становить приблизно 17 тисяч кв.м. Через зупинку будівельних робіт постраждало понад 500 тисяч інвесторів, які вклали свої кошти. Хочемо почитати про новини бізнесу на сайті , тут найкращі та приємні новини .

Таким чином, можна зробити висновок, що на сьогоднішній день на українському будівельному ринку можна спостерігати критичну ситуацію. Приватний інвестор-один з найбільш незахищених суб’єктів і якщо відвадити його бажання вкладати кошти, це в цілому негативно позначиться на всій економіці країни.

Автор петиції викладає в тексті свого документа деякі рішення проблеми, що склалася. Для того щоб виправити дану ситуацію, необхідно переглянути чинне законодавства україни і внести деякі зміни.

Наприклад, одні з пунктів петиції свідчить про те, що необхідно вжити всіх заходів по завершенню незакінчених будівельних робота, а також створити адміністративний контроль над об’єктами і суб’єктами сфери містобудування. Необхідно вжити всіх можливих заходів для залучення коштів фізичних осіб.

Крім того, держава повинна надати гарантії, що захищають сферу містобудування та посилити адміністративну відповідальність. Створення єдиного державного реєстру допоможе забезпечити прозорість відносин між капіталовкладачами та забудовниками. Всі ці заходи повинні допомогти у вирішенні ситуації, що склалася і надалі убезпечити від виникнення подібних проблем.