Я в шоці! Черговий лохотрон, на який ловлять наш народ! Адже знають, що російський народ дуже любить халяву, ось і ловлять! Я кажу про компанію World gmn – розлучення, та ще який!
World gmn просто безсоромно розводить наших людей та ще не боїться говорити про це! Вони розповідають, як чудово вони облаштують наш світ, тільки заплатіть їм гроші за їх акції, інвестуйте їх, приведіть до них своїх людей, та побільше! World gmn – піраміда, яка веде себе дуже нахабним чином. Приміром, піраміда МММ не приховує того, що це піраміда, вони кажуть про це вголос.

А фінансова піраміда World gmn все ховається за своїм піаром і навіть не думає відкрити людям правду, за якої, вони, можливо, підуть ( я не знаю тільки, що це можуть бути за люди). В МММ все просто: це піраміда, несіть гроші, ми все зробимо самі. В World gmn вас змушують ставати партнером в якійсь мірі так ще й продавати їх товари. Це піраміда або мережевий маркетинг??? Навіть не знаю, що гірше. Ясно лише одне: World gmn – лохотрон!
Що ж пропонують купувати спочатку, а потім вашим рідним і близьким представники World gmn? До речі, хто вони? Ви знайомі з кимось із них? Вони все роблять АНОНІМНО, щоб всю роботу за них виконували ви, а потім і питали З ВАС!
Навіть насторожує те, що на сайті відсутня інформація про керівництві компанії. Цікаво чому? Якщо все те, що обіцяє World GMN правда навіщо ж їм ховатися? Напевно ви вже здогадалися.

Також ми вирішили дізнатися, що ж знаходиться за адресами, які World GMN вказали на сторінці контактів. З’ясувалося, що в Сінгапурі і Китаї таких адрес просто немає, а в Італії за цією адресою знаходиться житловий будинок. Ось так! Тепер зрозуміло, що Wolrd GMN розлучення і лохотрон.

World gmn пропонує купити ваучери, свої ваучери, які зареєстровані на фондовій біржі. Потім до кінця своїх днів ви будете отримувати по ним дивіденди і жити розкошуючи. Дуже смішно і дуже сумно одночасно, бо, як виявилося, ніяких акцій головної міжнародної біржі у них НЕМАЄ! Ось так-то! Легко збрехати, думаючи, що їх не стануть перевіряти. Але не варто забувати про те, що російський народ ще і самий винахідливий, бо ми знаємо, як перевірити наявність акцій у Франкфурті від компанії World gmn.
Так, і крім того, де інвестиційний фонд знаходиться? Де їх меморандум? Де я можу, як акціонер, подивитися звітність?
Тому World gmn швидко залишила затію розповідати всім про свої неіснуючі акції на біржі і вигадала нову казку, так крутіше, та з роликом на ютьюб. У ньому розповідається про те, як чудово нам всім буде жити в світі, де буде чиста електроенергія, яка обмежує викид парникових газів в атмосферу. І чиїм би виробництва належало б будівництво такої станції, як не World gmn? Так, кому ж ще, як не акціонерної компанії, займатися будівництвом станції! Тільки хвилиночку: а що ж буде з усіма світовими корпораціями, які вже рулять і ділять між собою світове панування? Що шейхи Арабських Еміратів, розоряться? А Shell піде в підпілля, підібгавши хвіст? Хм. Я не можу повірити в це так само, як і в те, що деякі все ще не розуміють, що World gmn – кидалово!
Наступна плюшка від World gmn, над якою тільки сміятися: це їх кардфон, який вони пропонують. Так, кардфон – це не мобільний, ні, це телефон, призначений для спілкування. На ньому крім кнопок з цифрами є ще клавішу дзвінка. Він дуже схожий на калькулятор, але ні, це телефон, ой, не, кардфон! Звучить гордо! Тільки виглядає дуже дивно.

Мені, якщо потрібен телефон тільки для дзвінків, я такий вже точно не поїду Нокії або Самсунгу. А тепер увага: вартість! Цей смішний кардфон обійдеться вам в 79 $! А ще треба купити сімку, поповнити її. До речі, ціни на тарифи у World gmn завищені. Порівняємо:

От щодо якості зв’язку я не знаю, але мені здається, що по калькулятору розмовляти не дуже зручно, і зв’язок буде не дуже якісна. Ви хоч уявляєте, як дешево коштує він в оригіналі в Китаї? Доларів 5 максимум. Порахували різницю, яка пішла в кишеню анонімним директорам World gmn?
Після порівняння цін на зв’язок від World gmn і від МТС і Скайпу мені стало прикро. Як же так за велику ціну пропонувати товар завідомо неякісним? World gmn – піраміда, яка просто маскує свій дохід за продажем ось таких нікому не потрібних товарів. Зате який піар!
Такі величезні ціни на тарифи World gmn мене просто здивували. 99 доларів за 4 тижні спілкування з усім світом. Я дзвоню одному в Америку по скайпу за БЕЗКОШТОВНО, і World gmn ніколи не переконає мене в тому, що зв’язок буде для мене вигідніше!


Крім того, компанія World gmn пропонує рекламу на мобільному телефоні. Кожен раз той, хто її замовив, буде отримувати шалений прибуток (цікаво, а на кардфоне можна буде переглянути цю рекламу чи ні?). Так, а чому про це не знає компанія Apple або Білайн, наприклад? Хлопці вже давно могли б заробити мільйони, звернися вони до World gmn!

Так що всі ці телефони і вся ця мобільний зв’язок є лише прикриттям для компанії, про яку ми говоримо. Ви ж не будете більше задаватися питанням «World gmn – розлучення чи ні?», правда? Тому що, мені здається, всім вже стало ясно, що World gmn –це обман, розрахований на недалеких людей, та людей, які не хочуть розбиратися в нюансах системи. Почитайте про World gmn відгуки в інтернеті, якщо не повірили мені і моєму посту. Всі вони вам розкажуть про те, що це піраміда, яка це піраміди, і які у неї ознаки піраміди. Не попадайтеся на чергові лохотрони, на нас ставлять пастки скрізь!

Схожі записи

  • Як я заробив 60000 євро за 20 хвилин на бінарних опціонах.
  • Заробіток в казино з використанням мартінгейла? Обережно лохотрон!
  • МММ-2012 — блаженні халявщики бо будуть обмануті.
  • Як МММ-2011 хотіли купити мене за 1000$, а ти ще не купився?
  • Як захиститися від шахраїв в інтернеті?
  • Заробіток в Інтернеті – не всі пропозиції варті вашої уваги
  • Лохотрон з перехопленням розмов стільникових