На дні прочитав одну статтю, яка повалила мене в легкий шок, зайвий раз підтверджуючи, що технології майбутнього, вже реальність. Мабуть нікого вже не дивує, коли бачиш як в шпигунських фільмах камери легко розпізнають обличчя перехожих, моментально виводячи цікаві дані. Хоча частково це вже більше реальність, адже багато програми розпізнавання осіб використовуються деякими магазинами і казино, для впізнання злодюжок. Що вже тут говорити про більш серйозні контори. З виходом програми NameTag ця технологія зробила широкий ривок в маси.

Компанії FacialNetwork.com не так давно анонсувала запуск NameTag, для Google Glass і поки що йде бета-тестування, але на підході і запуск програми для смартфонів. Навів камеру на випадкового перехожого чи попутника і через пару хвилин отримав його дані, прізвище, хто такий, звідки і багато іншого, що буде знайдено на профілі у соціальних мережах чи мережах знайомств.

Пропоную вам подивитися демонстраційне відео роботи програми з Google Glass.

Анонсування даної технології вже встигло викликати бурю обурення і на то зрозуміло є причини. Познайомився ти з дівчиною і втираєш їй про те, який ти білий і пухнастий, що у тебе власний бізнес і купа всяких успіхів. А вона тебе непомітно клац на смартфон і потім:
-Ой, а виявляється ти не Петя. І видає тобі ПІБ, та інші дані, які можна було нарити на твоїй сторінці в соц.мережі.

Хоча з іншого боку, можна потихеньку використовувати дану технологію і валити необізнаних в шок.
Сидиш у потязі, нудно. Клац попутника, а потім видаєш йому:
А знаєте Володимир Андрійович, ми за вами вже давно стежимо ? ну і далі. Головне не перестаратися, реакція адже всяка буває ?

А якого Ваше ставлення до NameTag і подібних технологій?

Схожі записи

  • TOP країн з найшвидшим інтернетом.
  • 5 ознак інтернет-залежності.
  • Найпопулярніші сайти світу.
  • Як московський одинадцятикласник став мільйонером