Практично будь-якому інтернет-користувачеві знайома проблема, коли необхідно що-небудь швидко розшукати в Рунеті, а з’єднання періодично пропадає, швидкість інтернету дуже маленька, внаслідок чого вікна відкриваються надзвичайно довго. Не знаю як Вас, але мене такі моменти сильно напружують і іноді згадую тихим «…» словом провайдерів. Шкода, що ми ще поки не в Топі країн з найшвидшим інтернетом. Спробуємо все-таки розібратися, внаслідок чого інтернет протягом тривалого часу гальмує, і як запобігти цьому.

Природно, перш за все необхідно подбати про збільшення швидкості інтернету шляхом зміни тарифного пакета — більш швидкого плану. Але не всі можуть собі дозволити даний метод вирішення проблеми.

Крім вищеописаного існує ще один не безкоштовний метод підвищення швидкості інтернету: є можливість купити додаток, яке розжене старий тарифний пакет. Як правило, більшість людей намагаються не купувати такий додаток в зв’язку з сумнівною працездатністю.
Звичайно, платні методи підвищення швидкості інтернету відкидаються, але перед тим, як зайнятися розглядом загальнодоступних і безкоштовних варіантів, необхідно з’ясувати причину, внаслідок чого сайти іноді виснуть. Причина дуже проста: веб-майстра для залучення відвідувачів на ресурс часто перевантажують його оформленням допомогою зображень, анімації, відео і музики. Ось, у зв’язку з цим цільова аудиторія повинна протягом тривалого часу чекати, поки завантажиться ресурс. Буває, що трапляються сайти, головна сторінка яких вести куди більше 1Мб.

Не слід забувати, що є великий асортимент абсолютно безкоштовних методів підвищення швидкості інтернету. А вже застосовувати їх одночасно або окремо, це вже на ваш розсуд. Отже, почнемо.

Настроювання браузера для прискорення інтернету

Ми повинні звільнити стартову сторінку від зайвого.
Якщо ви користуєтеся Opera, відвідуєте «інструменти», потім «налаштування», знаходите вкладку «загальні», в ній рядок «Домашня сторінка». Ось саме її необхідно зробити порожній.
Якщо ж ви користуєтеся браузером Mozilla Firefox, то наступні дії: «інструменти», потім «налаштування», потім «основне» і очищаємо «Домашню сторінку».

У разі використання Enternet Explorer необхідно знайти «сервіс», потім «властивості оглядача», після цього — «загальні», в якій буде Домашня сторінка, під вікном для вказівки адреси є клавіша «порожня».

Так само є можливість включення опції тимчасового збереження файлів, раніше завантажених браузером. Ця опція при стандартних налаштуваннях браузера може бути включеною або вимкненому.

Збільшення браузерного кеша.

В Opera: «інструменти», потім «налаштування», далі «додатково», знаходимо «історія», потім «дисковий кеш» і приймаємо максимальне значення.

В Internet Explorer: знаходимо «сервіс», потім «властивості оглядача», потім «загальні», після чого під «тимчасові файли інтернету» клацаємо по кнопці «параметри». Потім у комірці, в якій позначається розмір використовуваного місця на диску, вкажіть необхідну вам значення.

У Mozilla Firefox: знаходимо «інструменти», потім «налаштування», після чого «додатково», потім «мережа» і встановлюємо потрібний розмір використовуваного місця на диску.

При правильному виконанні даних рекомендацій ви зможете значно прискорити власний інтернет.

Мене зараз більше турбує не інтернет, а маленька бородавочка вискочила на середньому пальці ? Шукаю способи швидкого видалення бородавок, бажано без неприємних відчуттів. А то в арсеналі лише дідівські способи оцтовою есенцією.

Схожі записи

  • Гребаной Белтелеком або чому Білорусь гірше В’єтнаму, Кенії та Ямайки?
  • Низька швидкість інтернету
  • Правда про заробіток в інтернеті або у грошей свої закони
  • Інтернет реклама — засіб отримання прибутку
  • TOP країн з найшвидшим інтернетом.
  • 5 ознак інтернет-залежності.
  • Яким буде Інтернет в майбутньому