Доброго часу доби, всім заглянула на upgoing.ru, ну або збираються це зробити ? Так вже повелося, що тема лохотронів напевно не помре ніколи, тому що дуже багато у нас халявщиків, які бажають отримати все і відразу. Хоча багато і тих, яких напевно розвести одне задоволення, бо немає межі людської тупості. Перш ніж чирикну пару слів про МММ, пропоную вам поглянути на цей витвір. Я просто в шоці від винахідливості вебмайстрів, на що тільки не йдуть, аби підвищити конверсію ?


Ага, прикидаєте — проходиш такий антиспам фільтр і 5 баксів з мобільника як не бувало і добре якщо не 10 ? І куди не глянь, ось таких маленьких лохотрончиков греблю гати, але трапляються і особливо великі в особі МММ. Не буду лити воду на справи давно минулі, а ось про МММ-2011 спогади ще свіжі. Можливо ви читали статтю про те, як MMM-2011 хотіли мене купити за 1000$, було це в березні цього року. І знаєте, я радий що не вплутався в цю авантюру і не став піарити цей великий лохотрон, хоча коментарів тоді від халявщиків було написано не мало, мовляв не розумію я нічого не рублю фішку. Мовляв це не лохотрон, а серйозне підприємство і взагалі не заважайте людям заробляти.

Хоч і багато способів заробітку існує, але цей найбільш просунутий, ага, віддав гроші десятнику і вже прикидаєш, що за рік купиш машину, квартиру, яхту, ну і далі за списком. Про регулярне бухалово в ресторанах я вже і мовчу, адже МММ за все платить. Та найбільше вражає те, що багато людей дійсно в це вірили, реально вірили, що зараз буде не так, як в перший раз ? Розумні вчаться на чужих помилках, ну ми ж не шукаємо легких шляхів.

Краще б побродили по кожному блогу в розділі «заробіток» і то знайшли б більш путные способи заробітку, як приклад можна прогулятися сюди http://onlain-work.ru/post_1318226741.html, ну або пробіжитеся за статтями на upgoing.ru. Хоча, чого це я пропоную, адже тут який спосіб не візьми — скрізь потрібно працювати, а халявникам потрібно щоб бабло саме приходило.

Взагалі МММ — це класичне посібник для вивчення, хоча б в якості впливу на маси. Головне, що все правильно організувати, подати під потрібним соусом, трохи піару і поїзд рушив — починаємо рахувати прибутки. Ну і що, що в шоколаді будуть тільки ті, хто стоїть ближче до витоків піраміди, час залікує. А там дивись можна і МММ-2012, ну або МММ-2015 починати ?

А взагалі мені подобається як Мавроді по простому так говорить: «Не, ну я то при чому?» (фрагмент програми «До бар’єра»)

А як ви вважаєте, народ хоч чогось навчився на прикладі МММ-2011? Чи потрібно повторення…

Схожі записи

  • Як я заробив 60000 євро за 20 хвилин на бінарних опціонах.
  • Заробіток в казино з використанням мартінгейла? Обережно лохотрон!
  • Не дайте себе обдурити! World gmn– лохотрон!
  • Як МММ-2011 хотіли купити мене за 1000$, а ти ще не купився?
  • Як захиститися від шахраїв в інтернеті?
  • Заробіток в Інтернеті – не всі пропозиції варті вашої уваги
  • Лохотрон з перехопленням розмов стільникових