Півроку тому на Upgoing.ru ми вже писали про те, як заробляти на студентському трафік і скажу прямо, просто вражений активності деяких читачів, які скористалися цією методикою. Повідомлення про продажі рефераллов, стали приходити на пошту так часто, що довелося відключити повідомлення взагалі ? Настав час продовжити дану серію статей і сьогодні мова у нас піде про те, як можна заробляти на вітальному трафіку.

Вітальний трафік хороший тим, що він був, є і буде. Причому у нас стільки приводів і свят, з якими можна вітати, що сезонність цього трафіку протікає без особливо різких стрибків. Хоча піки звичайно спостерігаються в дні масових свят, таких як Новий рік, 8 березня та інші. А значить, якщо грамотно підійти до монетизації та збору трафіку, то ця ніша заробітку здатна принести нам додаткові радості в житті ? Зізнаюся чесно, я вже давно заглядываюсь в цю сторону, так і в свій час придбав один домен, запхав на нього пару статей і поки пустив відлежуватися. Вже з назви ви можете судити про дещо — devushke-podarok.ru Ось піду у відпустку і трохи почну його розвивати, з прицілом на майбутнє ?

В принципі, зараз у мене є для цього майже все що потрібно: трохи окріпнув, домен, начерки за ключовими словами, ну і звичайно ж партнерка, з допомогою якої буду частково монетизувати одержуваний трафік. Партнерка ця від компанії Interactive Solutions про яку я розповім трохи нижче, а поки що дозволю собі відійти трохи в сторону і відзначити кілька помилок, які роблять початківці вебмастера, що працюють не тільки з вітальним трафіком.

1. Спочатку роблять, потім думають. За даним сценарієм працює переважна більшість. Прочитав десь запальну статтю, або просто хтось обмовився в чаті, що зрубав грошенят, скажімо на якийсь партнерці. І все, ми вже реєструємо домени, вкладаємо бабло, сили, а результат нульовий, тому що не все було враховано.

2. Немає чіткого плану по розкрутці. Ага, ну почув, що хтось непогано рубає бабло на створення сайтів під Adsense, ну зробив собі десяток, а трафіку нуль, кліків ще менше ? Само собою, про те, щоб на початку продумати семантичне ядро і хоча б мінімальну оптимізацію тексту і мови не йде. Ну як же, ми ж такі специ, що і Яндекс і Гугл в коржик повинні розбитися, але трафіку нам дати.

3. Трафік є, а монетизація не йде. Ну чому хтось із 100 відвідувачів в день вичавлює більше ніж ти з 500? Ну чому така несправедливість на світі? Просто хтось намацав свою жилу і миє золотий пісочок, а ти все ще продовжуєш шукати, кидаючись то направо, то наліво. Нічого крім посмішки повідомлення на форумах типу: «У мене сайт є з тіц 10, куди його краще в сапу або GGL засунути?» Ти ще підкинь монетку або до ворожки сходи, все одно толку не буде.

Так ось, виходячи з цього маленького вступу, скажу одне — ідеальний варіант, це коли ти чітко знаєш що ти хочеш і як це будеш робити. Тобто, у тебе не виникає питання про що буде сайт, де взяти на нього трафік і як цей трафік монетизувати.

Заробляємо на вітальному трафіку

Конвертувати трафік будемо з допомогою партнерки Grattis.ru — вона заточена саме під нього. Особисто я поки що не знаю більш оптимального варіанту. Щоб позбавити вас від деяких питань, а заодно і зайвої писанини пропоную переглянути цей ролик:

Спеціалізація Grattis.ru в основному вітання — з днем народження та на свята, під них нам і доведеться збирати трафік. Відразу кидається в очі зручна, швидка і красива інтеграція з вітальними сайтами, але можливий заробіток без сайту. Що мені ще сподобалося, так це готовність служби підтримки індивідуально підігнати вітальні блоки під ваш сайт, якщо це буде потрібно. Але і це не все, в останні дні стала доступна можливість отримання готового сайту, вам залишається лише його розкручувати і піарити:

З промо-матеріалів доступно наступне:

Вітальний віджет буде виглядати приблизно так (кольори можна змінювати) :

ну а заодно і видно, яку вартість можна встановлювати за СМС для бажаючих когось привітати ? Ясна річ, що чим вище вартість, тим більшу суму ви отримуєте, вона до речі може дотягувати до 150 рублів з одного відправленого привітання. Хоча хтось скаже, що для надсилає привітання це може і дорогувато, але за якісну, прикольну і веселу послугу, радує людей грошей не шкода.

Як показує досвід інших, готовий розділ набагато більш ефективним, ніж просто віджет, так що врахуйте це на майбутнє. У порівнянні з аналогічними партнерками типу monetti.ru або voicecards.ru, Grattis.ru явно на порядок вище, як в плані матеріалів, так і конверта. На «особливі» свята вибір промо-матеріалів серйозно підростає, як готовими сайтами, так і віджетами.

Не буду пояснювати як зареєструватися на Grattis.ru або встановити промо-матеріал до себе на сайт, там і так все просто. Кому потрібно, той і сам розбереться.

Думаю, що основну суть ви зрозуміли: гарна партнерка + грамотно налаштовані промо-матеріали допоможуть вичавити з трафіку максимум грошей. Справа залишилася за малим — трафіком!

Де брати вітальний трафік?

А ось тут нехай кожен спотворюється як може ?

— Власний сайт. (Грамотно підберіть ключові фрази і писати, писати, писати. Про просування теж не забуваємо. )

— Соціальні мережі. Досить непоганий трафік можна вичавити з Вконтакті, Однокласників, твіттера та інших масових скупчень дозвільно бродять по мережі.

— Форуми, коментування тощо. Грамотно вставлена посилання і красиво вимовлена фраза здатна серйозно додати трафіку.

— Арбітраж трафіку. Хто в темі — той зрозуміє, а для решти потрібно писати окрему статтю, залишу це на потім.

— Інше. Голота на вигадки хитра, прикладіть «сіра речовина» і впевнений, щось оригінальне прийде вам в голову.

Схожі записи

  • Методика заробітку на студентському трафік, від А до Я
  • GoTarget — моя перша СМС партнерка
  • Спекотне літо підвищених відрахувань з BinPartner
  • Зустрічаємо партнерську програму бінарних опціонів Binpartner.com
  • Ігровий трафік + LuckyPartners 1.2 = Гроші! Багато трафіку — багато грошей!
  • Заробляємо на кредити для американців (Payday Loans)
  • Голосові поздоровлення. Продовжуємо експериментувати з Grattis