Якщо проходить час, а ви не відкриваєте для себе нічого нового, то мені вас шкода ? Адже життя таке прекрасне. Швидше всього причина банальна — лінь-матінка! Хоча, іноді бувають моменти, коли краще і не відкривати нічого нового, ось я відкрив для себе World of Tanks, тепер не знаю, як закрити цю сторінку свого життя ? Так, до чого це я, а до того, що днями відкрив для себе цікаву і недорогу біржу завдань, яку «замутив» мій добрий знайомий Володимир Карпеєв. Ну не перестаю дивуватися його працездатності і запалу, з яким він підходить до кожного нового проекту. У порівнянні з ним, відчуваю себе просто закінченим ледарем.

Втім, лінь-матінка часом і штовхає мене до подібних бірж, де можна замовити потрібні відгуки, коментарі, лайки, твіти і все інше, чого душа забажає. В основному працював з Wmmail, але зараз подумую над тим, щоб частина замовлень перекинути в Liked.

Щоб мені писати поменше буквочек, а вам не сильно напружувати свої оченята, слухаємо відео: ?
Якщо після прослуховування нічого не зрозуміли, то всі повторюємо, але вже з відкритими очима.

Хтось скаже, що дурниця, а я назву http://liked.ru/ демократичним варіантом для всіх власників інтернет-ресурсів. Трафік — це повітря для нас, отримати цей повітря можна за 50 копійок за одного відвідувача. Але, при цьому навантаживши його якийсь ще й завданням, наприклад, залишити коментар! Непогано? Дуже навіть непогано, більш низькі ціни ще доведеться пошукати.

Щоб завдання виконувалися швидко і якісно, краще викладати вимоги до їх виконання у стислій формі, розклавши все по поличках. На біржі працюють звичайні люди, а не боти, тому довгий текст до опису роботи буде тільки відштовхувати потенційних виконавців. Кілька невеликих завдань за вигідною ціною — відмінний спосіб збільшення відвідуваності

Крім залучення трафіку, за гроші можна і отримати позитивні відгуки, наприклад, про вашому магазині, віртуальному казино та ін. Вартість завдання ви самі призначаєте. Я вважаю, що сильно скупитися не варто, адже, чим більше позитивних слів в адресу сайту, тим більше людей почне вам довіряти своїм матеріальні засоби…

Режим перевірки я вибираю ручний. Це для виключення безвідповідальних виконавців. Словом, у мене поки таких не було, і, сподіваюся, не буде. Але для підстраховки, на мій погляд, ручний режим буде до речі. Біржа http://liked.ru/ пропонує додаткові можливості в плані вибору відвідувачів: країна, рейтинг (малюнок 2). Щоб створити завдання, потрібно 3-4 хвилини (погодьтеся, це швидко!).

На сторінках біржі завдань є все, що потрібно для просування сайту і не тільки сайту:

* Передплатники Вконтакте;
* Коментарі на сайтах;
* Лайки, репости, перегляди відео, коментарі в соціальних мережах Вконтакте, Одноклассники, Facebook і Google Plus.
* Голосування;
* Відгуки про продукти і проекти…
І багато іншого.

Зрозуміло, що на біржі можна не тільки витрачати свої гроші, але і заробляти. Звичайно, мене ви не прельстите кількома рублями, за твіт або який-небудь відгук, але інші охоче на це підуть. Чого тут гріха таїти, мої самі перші гроші в інтернеті були зароблені на кліках, та чого тут соромитися, адже багато з цього починали. Та й починають ?

Якщо у вас є кілька облікових записів в твіттері та інших соціалках, то на таких біржах можна швидко нахапати купу замовлень. Рублик до рублику, а там дивись і на свій блог назбираєте, та на хостинг, а може відразу купіть собі авто ?

Ну а щоб Вам стало трохи веселіше можете почитати що за покупні відгуки в США, деякі інтернет-ресурси почали штрафувати ? Новину тут.
Але це «у них», а «у нас» все зовсім інакше ?

Схожі записи

  • MMGP — кращий форум про заробіток на просторах рунета. Ну або один з кращих 🙂
  • Огляд форуму про заробіток в інтернеті businesslike.ru
  • Компанія, яка краще.
  • Огляд форуму «Rebіll.me»
  • Послухайте радіо вебмайстрів і загляньте на блог до Пастухову.
  • Хочеш знайти кращого — знайди лідера
  • Детальний путівник по Тернополя онлайн